reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze zdjęcia testów, USG, brzuszków i Maluszków ;)

reklama
Ładniusie wszystkie brzuszki i te małe i te większe i te prawie niewidoczne.
U mnie też jeszcze niewiele widać, chyba ze się ożre za dużo:D
 
Sysia nie stresuje sie na pewno bedzie wporzadku :D

Blair lekarka tez mi co chwile powtarza ze strasznie szybko rosnie :) No coz widocznie bedzie po mamusi i po mojej rodzinie :D bo wszyscy to takie wielkoludy :D
 
a ja tak czuje, że Buba i tak nas nie przegoni :D może ewentualnie którąś dogoni, al raczej to bedzie jeden z najmniejszych brzuszków w naszym gronie :)

Maran ooo pokaźny, fajny brzuszek ;)

Kornelcia super fotki, slicznie to wszystko wygląda :)

a ja mam wiecznie problem z dodaniem zdjec z tel wrrr... no niestey, wczoraj moj brzuch osiagnal niesamowite rozmiary, szkoda ze wczoraj zdjecia nie zrobilam, ale widocznie to wyszlo z racji tego ze dawno nie odwiedzilam kibelka, a dzisiaj juz dwa razy bylam i sobie poszlo, moze znowu przed spaniem mnie ostro wybrzuszy to cykne sobie fote :D
 
U nas 12tc. Po badaniach prenatalnych juz jesteśmy, maleństwo rozwija się i rośnie ksiazkowo jak to pan doktor stwierdził. Zapytałam o płeć ale powiedział ze to za wcześnie żeby stwierdzić na 100% bo jeszcze wygląda to podobnie ale wydaje mu się ze idziemy w kierunku siusiaka hehe no cóż, kolejny syn :-D Ale nawet się na dziewczynkę nie nastawiam ;-)
 

Załączniki

  • 1429175965606.jpg
    1429175965606.jpg
    22,5 KB · Wyświetleń: 86
reklama
Juszka przez chwile się zastanawiałam które to brzuch :D hahahaah

Akatsuki pięknie rośniesz !!


Ja też czuje że rosnę ale za nim u mnie się tak ładnie zaokrągli to troszkę minie,niestety ja z tych większych :(
 
Do góry