reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze zdjęcia testów, USG, brzuszków i Maluszków ;)

reklama
Dziewczyny śliczne brzuszki rosną :-) ja jutro robie aktualizacje, tydzień temu przegapiłam, ale i tak raczej nie widzę żeby urósł zbytnio :-) a jutro zaczynam drugi trymestr tralalala :-D jestem przeszczesliwa :-D
 
Ja juz po wizycie. Lekarz zrobił mi dokładne usg. Wszystko jest w jak najlepszym porządku. Szyjka ma 36mm jest długa i zamknięta. Przepływy w normie. Ludki mają 64 i 65mm (wg usg jest to 12t 3d) ważą ok 13g jak dobrze gina zrozumiałam. Narządy uwidocznione prawidłowej budowy, kość nosowa jest. Nt 1,3 i 1,5. Tętno 154 i 148. Na 90 % będą córeczki :D

Powiedział, że na kolejnej wizycie juz powie na 100% te wizytę mam 11.05 i to ostatnia wizyta na którą będę czekać miesiąc. Kolejne wraz z usg będę miała co maks dwa tygodnie. Kazał mi też ciśnienie w domu mierzyć i zapisywać i na kolejną wizytę mam mu przynieść. A wiecie co jest najlepsze zapomniałam zrobić badań! Dopiero teraz pojadę na pobranie krwi i siuski oddam do analizy no i lekarz będzie dzwonił jeżeli wyjdzie coś nie tak - u mnie wyniki idą prosto do gina. Leki dalej biorę jak brałam :)
 
Dolga,

Wizyta u mojego gina wiec fotki nie ma - znaczy to tylko ja nie mam bo gin robił foty kości udowej i główek do dokumentacji. Genetyczne w innej przychodni mam dopiero 24.04. Wiec tam pewnie dostane. Ale nie wiem jak to będzie bo tam jeszcze nie bylam. Żeby dostać fotę musiałabym iść prywatnie, a narazie nas na to nie stać niestety.
 
reklama
Domek mojej córeczki :-) dziś zaczynamy 14 tydzień. Widzę że przez dwa tygodnie jednak troszkę urósł :-)
 

Załączniki

  • 1428928241104.jpg
    1428928241104.jpg
    36,3 KB · Wyświetleń: 77
Do góry