reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nasze zakupy

Iga dzięki za linka, rzeczywiście ciuchy ślicznościowe. Już zadzwoniłam do mamy i dałam jej adres www i tak siedziałyśmy planując co kupimy :)
Ta Twoja koleżanka napewno na mnie zarobi :)
na mnie też, ale ja będę mogła wpaść do niej do firmy i pomacać ;-)
cieszę się, że Ci się podobają, jak weszłam na to stoisko, to nie mogłam się zdecydować co kupić,

aha, rozmiary są dosyć małe, trzeba wziąć to pod uwagę, kupiłam pajacyk na 56 cm, żeby mieć do szpitala i jest sporo mniejszy niż 56 cm z H&M

możliwy jest odbiór osobisty, to dla dziewczyn a Warszawy
 
reklama
Alka i Iga donosze, ze moj synek tez bedzie chodzil w brazowym misiowym kombinezonie z h&Mu :))))
Pati, teraz poznamy się w szkole po kombinezonikach
wink2.gif
, mój też jest brązowy, do tego mam czapeczkę w różowo-brązowe paseczki
 
hehehhe no tak :)
ja ostatnio chciałąm kupić koszulę w różowo szarą krateczkę to mi M. powiedział, że nie zrobię geja z jego syna hehe
czapeczka zatem do niedźwiadka będzie biała
 
hehe to ja wam powiem ze moja mama wczoraj wydalam ponad 100 zł na bluze dla wojtaszka tyle że nie zauwazyła ze to dla dziewczynki:D i też Ł. stwierdził że Pedałka chce z niego zrobic;P cale szczescie dało sie wymienic ale pani dziwnie patrzyła jak mam wymieniała...:-):-):-)
 
ja ostatnio chciałam kupić czerwone body z myszką Mickeyto mąż też się krzywił ale wózek może być czerwony, bo jak to wyjaśnił, że to tak jak facet ma czerwone auto- pasuje
 
reklama
Do góry