reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Każda z nas wita styczeń z nadzieją i oczekiwaniem. Myślimy o tym, co możemy osiągnąć, co chcemy zmienić, kogo kochamy i za kogo jesteśmy wdzięczne. Ale niektóre z nas mają tylko jedno pragnienie – przetrwać, by nadal być przy swoich bliskich, by nadal być mamą, partnerką, przyjaciółką. Taką osobą jest Iwona. Iwona codziennie walczy o swoje życie. Każda chwila ma dla niej ogromne znaczenie, bo wie, że jej dzieci patrzą na nią z nadzieją, że mama zostanie z nimi. Każda złotówka, każde udostępnienie, każdy gest wsparcia przybliża ją do zwycięstwa. Wejdź na stronę zbiórki, przekaż darowiznę, podziel się informacją. Niech ten Nowy Rok przyniesie szansę na życie. Razem możemy więcej. Razem możemy pomóc. Zrób, co możesz.
reklama

nasze zakupy

reklama
Musze się pochwalić, właśnie przywiozłam do domku nowy-używany wózek dla moich smyków - -ale się ciesze. Teraz muszę go wyprać i mogę śmigać z dwójka na długie spacery a nie tylko przechadzkę w okolicy domu żeby starszego za bardzo nie
gonić hehe.



2075251733.jpg2075251733_1.jpg
 
super bryka i super pomysł :-)
a kiedy ja mój wózeczek wyprowadzę :confused: niebawem niczym Alka będę chodziła z pustym wózkiem na spacery :-D
 
Ewelina co do tego podgrzewacza to przyszedł i jestem zadowolona. Sterylizuje, podtrzymuje ciepło, jest estetyczny.

Donia, Alka narazie takie mrozy zapowiadają, że ja też na spacer się nie wybiorę a miałam taki plan, żeby w ty tygodniu Małego powietrzyć przy balkonie i wyjść mózg dotlenić, bo już wysiedzieć nie mogę w mieszkaniu.

Citronka super praktyczny wózek.
 
reklama
a ja powoli zaczynam rozglądać się na lekką spacerówką na lato:p oczywiście ostatecznie chcę zabrać Młodą na jazdę próbną, ale póki co podobają mi się te modele:
inglesin trip ..:: BOBO WÓZKI ::.. najlepsze WÓZKI DZIECIĘCE 2012 sklep internetowy: TRIP wózek spacerowy 2012, abc giro (nie mogę o nim znaleźć zbyt wielu opinii...ma go może któraś???) ..:: BOBO WÓZKI ::.. najlepsze WÓZKI DZIECIĘCE 2012 sklep internetowy: ABC GIRO 2012 wózek spacerowy, i jeszcze są dwa takie ..:: BOBO WÓZKI ::.. najlepsze WÓZKI DZIECIĘCE 2012 sklep internetowy: Disney TURBO wózek spacerowy, ..:: BOBO WÓZKI ::.. najlepsze WÓZKI DZIECIĘCE 2012 sklep internetowy: TOPAZ 2012 wózek spacerowy

macie jakieś opinie? albo propozycje??? my mamy dużą spacerówkę od x-landera, ale chcę mieć też coś lekkiego na szybkie wypady:)
 
Do góry