reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

nasze zakupy

reklama
Ja też mam z Ikei. Ale jakbym nie miała to bym i tak żadnych gąbek i materacy nie kupowała. Sama gąbki nie używam, bo te zarazki mnie przerażają.
 
ja nie kupuję nic do wanienki bo taka gąbka to siedlisko bakterii, tak samo nie będe używała gąbki do mycia. Mam nadzieje, ze szybko przyzwyczaję się do mycia dzieciaczka na reku

No właśnie taką mam opinię ale chciałam wysłuchać innych mamuś:-). Miałam taką 5 lat temu- prezent od teściowej:confused:-zaszalała kobieta:-D- kiedyś było mi bardzo przykro z powodu takich jej zachowań, ale po 15 latach znajomości śmiać mi się z niej chce jaka jest prymitywna :p

Użyłąm tą gąbkę jak mały już sam siedział i przeniósł się do zwykłego naszego brodzika- miał miękko w pupę ale po kilku razach była do wywalenia.
 
Ostatnia edycja:
Przejżyjcie sobie UOKIK: uwaga na wadliwe produkty - Onet Biznes
-------------------------

A chciałam Wam polecic fajną rzecz- ja generalnie produktów firmy mustela nie lubię, ale jest jedna rzecz któa mi bardzo przypadła do gustu z Jakubem używałam- super myjący płyn bez wody- lepszy niż chusteczki nawilżane, pięknie pachnie, mimo że Jakub był alergikiem to nie uczulało go tu jest bardzo tania opcja- MUSTELA BEBE PŁYN OCZYSZCZAJĄCY 300ml__APT CENTRUM (1966969048) - Aukcje internetowe Allegro

A jak któraś gustuje w dobrych kosmetykach dla dzieci to polecam bardzo firmę KLORANE nie wszedzie jest do kupienia w aptekach cenowo też nie najtańsza ale wszystkie jej produkty sa super. We Francji to chyba marka nr 1. Pięknie pachnie i jest mega wydajna. kostka mydła wystarczała nam dla 2 dorosłych osób (bo sami uzywaliśmy :-)) na 2 miesiące
 
Ostatnia edycja:
Ja mam pytanie odnosnie pampersow. Jescze nie kupilam, a chce kupic w przyszlym tygodniu Czesto sa promocje itp. Ale ja sie nie orientuje - jaka cena za sztuke to jest dobra cena? :-) Chodzi mi o te pampersy dla najmniejszych Dzieciaczkow :-)


Najtańsze udało mi się kupić pieluchy bella 42 sztuki za niecałe 20 zł czyli 0,47 gr za sztukę. Za Pampers Newborn 43 sztuki płacilam 25 zł więc tez przyzwoicie.

Masakryczne są ceny pieluch w Smyku, więc tam nie radzę kupować.


Tu jest też fajna oferta, tylko dużo pieluch http://allegro.pl/pieluszki-bella-happy-newborn-6op-x42-chust-4op-i1971658189.html
 
Ostatnia edycja:
chciałam Was poinformować że u mnie w mieszkanku zagościła dzisiaj bryczka dla mojego synka :-D
baaaaaaaaaaaaaaaaaaaardzo się cieszę! i się napatrzeć na niego nie mogę :-D
haha ale najlepszy był mój mężuś.. jak kupowaliśmy wózek jak wiecie M. miał cały czas jakieś "ale" co chwile mu nie pasowało.. no ale że nie miał wyjścia to się zgodził na zakup.. jak dzisiaj pojechaliśmy do teścia odebrać paczkę (bo tam przyszła) to jak zobaczył to zaczął marudzić.. że duży, że ciężki.. bla bla bla... przyjechaliśmy do domu i zaczęłam go składać... (on zajmował się innymi sprawami) i nagle jak już prawie kończyłam podszedł do wózka, zaczął oglądać, dotykać, jeździć po mieszkanku.. i zobaczyłam ten jego piękny uśmieszek i te iskiereczki w oczkach :-D i pytam się go.. "i co podoba Ci się" a on - nooo faaajny widać że taki porządny i w ogóle (ale żeby nie było że fajny zakup dokonałam i wyszło na moje to dodał że biały by był jeszcze bardziejszy) odpowiedziałam mu że białych to się nie kupuję bo bym go musiała prać na okrągło :-D

i do tego zestaw ciuszków które kupiłam na allegro też wszystkie przepiękne :-D

czapka "skrzat" dla mnie co wklejałam i była taka tania to też super :) nie spodziewałam się że taka fajna będzie.. więc możecie śmiało kupować, z tego co pamiętam kilka z Was miało ochotę ją kupić ;-)
 
reklama
Do góry