reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nasze zakupy

reklama
Citronka fajny filmik...wydaje się, że to nie tak dawno ale tyle się zmieniło. Ja jestem takiego zdania, że wszystko jest dla ludzi ale z umiarem. W niczym nie należy zbytnio przesadzać.. No i każda z nas ma inne zapotrzebowania. Ja np nie wyobrażam sobie obecnego funkcjonowania bez komórki.. Co do przewijaka rozumiem, że dla jednej mamy może wydawać się niezbędny. Ja początkowo miałam przewijać malca na łóżku ale moja mama urządzi mi komodę z miejscem na przewijanie i kosmetyki. No i się cieszę tak czy siak hehe
 
Przyszly biustonosze... I mi sie nie podobaja... Na zdjeciach byly takie ladne i zgrabne, a te sa jakies takie wielkie i miekkie... I jestem strasznie zla! :-)
 
Melisa - no cóż - urok allegro :p dlatego ja stanika nie odważę się kupić przez neta - muszę dotknąć, pomacać, a przede wszystkim zmierzyć ... ale nie łam się - masz prawo zwrotu!
 
Meliska, każdą rzecz zakupioną w necie masz prawo zwrócić w ciągu 10 dni bo tak Ci się widzi. Sprzedawca nie ma prawa odmówić. Tyle że koszty przesyłki spadają na Ciebie.
 
Ja bym napisała do sprzedawcy, że niestety biustonosze nie spełniły Twoich oczekiwań i chcesz je zwrócić. I niech sprzedawca potwierdzi na jaki adres masz odesłać oraz w jaki sposób i kiedy otrzymasz zwrot pieniążków. Mam nadzieję, że to jakaś rzetelna osoba i nie potrwa to długo.
 
reklama
Ja bym napisała do sprzedawcy, że niestety biustonosze nie spełniły Twoich oczekiwań i chcesz je zwrócić. I niech sprzedawca potwierdzi na jaki adres masz odesłać oraz w jaki sposób i kiedy otrzymasz zwrot pieniążków. Mam nadzieję, że to jakaś rzetelna osoba i nie potrwa to długo.

Dzieki :-) Juz napisalam. Zobaczymy czy odpisze.
 
Do góry