reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

nasze zakupy

reklama
Ja chyba prawie wszystko mam.
Brakuje mi takich pierdółek jak jeszcze jeden ręcznik dla Werki, termometr do ucha...hmm

Dla siebie mam chyba wszystko do torby. Zamówiłam szlafrok, czekam na materac i przesyłkę z różnymi produktami z allegro.
 
Dziewczyny- czy kupujecie monitor oddechu? jesli tak, to czy mozecie jakis polecic? :-)

ja kupuję, trochę posiedziałam w tym temacie i praktycznie wszystkie osoby polecają mi anglecare, możesz kupić z nianią jak masz większe meiszkanie. Ja kupuję sam, żadna z osób króra go ma nie narzeka, zamawiam w przyszłym tygodniu.
 
Melisa tak, tylko ja zamawiam tutaj http://aptekajakmarzenie.pl/monitor...-gwarancja-polskiego-dystrybutora-p-7903.html

Ja od początku wiedziałam, ze ten zakup to podstawa a jak we wrześniu znajomych córeczka przestała w nocy oddycać i gdyby nie monitor wiadomo jakby się to skonczyło to już w ogóle, nie przemawiają do mnie argumenty przeciwników, że bezdech można usłyszeć bo jak dziecko nie ma żadnej sapki to się nie usłyszy a spać z dzieckiem w jednym łozku w ogóle nie planowałam ...w tym temacie ostatnio było nawet w DD TVN
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ja od początku wiedziałam, ze ten zakup to podstawa a jak we wrześniu znajomych córeczka przestała w nocy oddycać i gdyby nie monitor wiadomo jakby się to skonczyło to już w ogóle, nie przemawiają do mnie argumenty przeciwników, że bezdech można usłyszeć bo jak dziecko nie ma żadnej sapki to się nie usłyszy a spać z dzieckiem w jednym łozku w ogóle nie planowałam ...w tym temacie ostatnio było nawet w DD TVN

ja z Jakubem nie miałam tego cuda, poprostu nie stac mnie było, łóżeczko było przy nas, ale powiem szczerze, że "żałuję". natomiast od co najmniej roku przydałbym mi się bardzo właśnie dla Jakuba- mimo że ma 5 lat. ma przerost migdałka i przyuważyłam u niego bezdechy w nocy- co prawda wybudzają go, ale....... także wiecie co nie wiem ale wydaje mi się że kogo na to stać to powinien sobie kupić i nie tak szybko odsprzedawać.
 
Do góry