reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nasze zakupy

Ewelina :szok:. To ty możesz pralkę z domu wyrzucić:-D.
Zgadzam się z Vileyką że największe brudzenie będzie przy samodzielnym jedzeniu. Ale nie 100sztuk:szok:.

Pragnę się pochwalić, że i ja zrobiłam pierwsze zakupy dla Adasia. Kupiłam mu 2 body i 1 śpiochy:-D.
 
reklama
dziewczyny...mam pytanie;) możecie polecić mi jakiegoś allegrowicza, gdzie można kupić te wszystkie higieniczne pierdoły dla mamy i dziecka? te tak zwane apteczne...do pielęgnacji pępka itd...bo jestem pewna, że jak pójdę do zwykłej apteki to dużo drożej zapłacę...
 
no faktycznie trochę drogi...;/ i dzięki o info o tych aptekach...sama mam tą pod domem i nawet kartę mam ich:p:p ale jakoś zupełnie o tym nie pomyślałam:p
 
dziewczyny:) ja zabieram się za kompletowanie wyprawki i....
  1. jaki smoczek uspokajacz wybieracie?
  2. jaką butelkę (na awaryjne sytuacje)?
  3. jakie pampersy?
  4. jakie wkładki laktacyjne?
  5. jaki krem na odparzenia?
  6. jaki krem chroniący przed zimnem?
  7. jaka maść na sutki?
  8. kupujecie osłonki na sutki?
  9. jaką szczoteczkę do włosów?
  10. jakie chusteczki nawilżane?
  11. jakie majtki siatkowe?
  12. jakie podkłady do przewijania?
ja jakieś typy mam, ale ogólnie jestem zielona w temacie...i jak pojadę do hurtowni to wiem, że będę przerażona ilością rzeczy..więc może mi coś doradzicie:D:D
 
A mnie znowu dopadła bezsenność:-(.A. w pracy więc sobie usiadłam na BB nadrobić zaległości.Anastazzja-kilka rzeczy już mam, albo właśnie te będę kupować.Wkładki laktacyjne z J&J-❤ Johnson & Johnson, Johnson`s Baby, Wkładki laktacyjne - Najlepsze dla dzieci lub te ❤ Johnson & Johnson, Penaten, Wkładki laktacyjne - Najlepsze dla dzieci.Ja mam te pierwsze, ale podobno to jedno i to samo.Krem na odparzenia-sudocrem już mam ale jeszcze kupie 1) Linomag lub 2) Linoderm Plus z alantoiną.Kremik na zimę-Rossmann, Babydream, Baby Wind- und Wettercreme (Krem chroniący przed zimnem i wiatrem).Tylko, że ja większość kosmetyków będę mieć z Rossmanna, bo mają najmniej chemii.Maść na sutki-FlosLek, Preparat do pielęgnacji brodawek sutkowych albo Rossmann Babydream fur Mama.Szczoteczka do włosów w komplecie z grzebykiem z firmy Canpol-taka z grzechotką:biggrin2:.Chusteczki nawilżające kupiłam jak była promocja w Biedronce-Huggies.Ale potem pewnie Dada z biedronki.Majtki siatkowe z Hartmanna http://www.sklep-med.pl/product_info.php/cPath/304_308./products_id/1824 Są wielorazowe,wystarczy wyprać.Mam póki co 3,ale nie wiem czy nie dokupię jeszcze 2 szt. Wkłady poporodowe dla mnie będę mieć z Belli10szt i takie apteczne-http://www.sklep-med.pl/product_info.php/cPath/304_305. /products_id/1822. Ja je będę brać na allegro.A co do podkładów do przewijania to będę brać kilka też z Hartmanna.Mam nadzieję, że troszkę pomogłam.Co do smoczka to chyba będę kupować z MAM Baby, Smoczki - MAM Baby, bpa , bpa free, bisfenol, butelki bez bpa, butelki bez bisfenolu, smoczki bez bpa, smoczki bez bisfenolu, bisfenol a, butelki dla niemowląt, smoczki dla niemowląt, jedwabisty silikon, szczoteczki dla niemowląt, butelk .Butelkę mam z Aventu-dostałam 3 szt.
 
Ostatnia edycja:
Anastazja: (ja niedoświadczona matka)

  1. jaki smoczek uspokajacz wybieracie? Tommee Tiippee/Avent
  2. jaką butelkę (na awaryjne sytuacje)? Tommee Tiippee, bo ma najlepszą końcówkę, przypominającą pierś i sutek - a ja chcę karmić piersią i żeby szoku nie było :)
  3. jakie pampersy? Kupię Pampersy, Huggies newborn z wycieciem na pępek i Dada albo te z Rossmana - wszystkie na próbę, czy się sprawdzą. Pampersy na pewno do szpitala wezmę. W domu już mogę eksperymentować.
  4. jakie wkładki laktacyjne? Lovi. Kiedyś stałam przy półce z wkładkami w tesco chyba i mnie laska zagadnęła i opowiedziała po kolei o swoich próbach koszytania z wkładek i przekonała mnie do Lovi. Czekam na promocję 2 w cenie 1.
  5. jaki krem na odparzenia? Penaten. Kupiłam w Rossmanie za 11 zł. Wiem, że w SuperPharm są promocje teraz na to (na serię Penaten)
  6. jaki krem chroniący przed zimnem? Z Rossmana, Babydream
  7. jaka maść na sutki? Narazie mam Mustelę, koleżanka mi przyniosła to, co nie wykorzystała
  8. kupujecie osłonki na sutki? Ja narazie nie. Jak będzie trzeba to wyślę małżonka
  9. jaką szczoteczkę do włosów? Kupiła mi teściowa Canpol z grzebyczkiem
  10. jakie chusteczki nawilżane? Tu czytam narazie opinie i Dada z Biedronki mają całkiem niezłe. Ale Chyba tak jak z pieluchami - kupię ze 3 opakowania różnych i będę eksperymentować. Pampers, Dada i nie wiem co jeszcze.
  11. jakie majtki siatkowe? Też dostałam od koleżanki i mam je 3 pary. Nie wiem co to za firma. Dokupię jakieś tanie, chyba z Canpola, jeszcze, bo nie wiem ile tego trzeba mieć.
  12. jakie podkłady do przewijania? są jakieś tanie Panda. Ale to i tak na wyjścia, bo w domu nie będę ich używać.
 
reklama
1. MAM perfekt ortodontyczny i baaardzo cienki- teraz jest promocja w doz na niego
2. ja mam narazie tylko aventu, kupiłam z laktatorem
3. kupiłam huggies newborn i papmpers
4. baby ono podobno johson przeciekają
5. alantan w pogotowiu będę mieć też sudocrem a i będę używała mąki ziemniaczanej
6. z hippa taki na wiatr i niepogodę, miałam kupić nivea ale już chce wszystko jednej firmy a niektóre kosmetyki nivea są po skończeniu 1 miesiaca
7. betaphen
8. nie kupuje
9. taki komplet z baby ono szczoteczka i grzebyk
10. pampers ale będę uzywała tylko na wyjścia w domu jak kupa to pod kran a jak siku to wacikiem i wodą
11. WIELORAZOWE majtki POPORODOWE SIATKOWE- R1 do120cm (1903579339) - Aukcje internetowe Allegro
12. ja mam nie jakiejś znanej firmy- Panda
 
Do góry