reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

nasze zakupy

Dziewczynki wziełam się za kupowanie rzeczy higienicznych i tych dla mnie i mamkilka pytań. Ile trzeba kupić dla nas tych wkładów poporodowych np. Bell (10 szt w paczce) i czy po wyjściu ze szpitala kupić normalne podpaski największe i jakiej firmy najlepiej (trochę wypadłam z rytmu bo przez lata używałam tamponów).
 
reklama
lajtway!:) jasne, że butlę później zmienię:) to i tak ma być zapasowa jakby coś się działo!!:)

a co do lovi to te medical + są ponoć właśnie bardzo dobre i polecane przez dentystów (moja koleżanka jest stomatologiem) i nad nimi też się właśnie zastanawiałam, ale butlę chcę szklaną...jakoś plastikowe do mnie nie przemawiają...;/
 
Alka- Ty wariacie zakupowy nasz!:-)Synek będzie największym elegantem w okolicy
Gośka
- jeśli dobrze zrozumiałam to pytasz czy da się odciągnąć pokarm bez laktatora? Owszem da się i sporodziewczyn tylko tak umie- ja tak odciągałam dłuższy czas- kurcze nie pamiętam ale 2mce na pewno. Potem kupiłam laktator bo odciągałam sporo. I to codziennie. Studiowałam dziennie i młoda przynajmniej 1 posiłek dziennie miała z butelki. Jeśli zamierzasz zostawiać maluszka nilegularnie to- moim zdaniem- kupno laktatora to strata kasy. Chyba że Cię stac na taki ekstra wydatek- mnie nie było świetnie sobie radziłąm bez.
Anastazja- z butelkami jak z pampersami- każdy ma swoje typy;-) Jak Ci lub maluchowi nie podpasuje to dokupisz inne. Choć zazwyczaj kierujemy się wyglądem a maluch przyjmie co mu damy;-)
Buciki- nie miałam. Pierwsze kupiliśmy jak młodzież zaczęła łazikować. Mieliśmy do sukieneczek śliczne skarpetki z grzechotkami- to w ramach "ładności":-D
podkłady- po pierwsze warto zapytać w szpitalu czy dają swoje- u mnie dawali ale tzw przydział był dla mnie za mały(1paczka) bo leciało ze mnie strasznie- jakoś nie wpadłam na pomysł żeby pójść poprosić pielęgniarki onową paczkę. Ja miałam 1 paczkę w szpitalu a potem mąż mi dokupił jeszcze 2. Ja bym polecała ze 3 paczki właśnie-jak zostanie, zuyjecie w domu. Podpaski małżowina kupował na bieżąco jak jeździł na zakupy. Jedne dziewczyny krwawaią kilka dni, inne bite 6 tyg- tu nie ma reguly
 
lajtwej - tak, właśnie chodziło mi o to, czy da się odciągnąc bez laktatora, dzięki za odpowiedź. W takim razie nie rozglądam się nawet za nim. Dopiero jak będzie potrzeba to małżonka wyślę, wcześniej mu wskazując co ma kupić. Mam nadzieję, jednak, że będę karmić cycem i na to się nastawiam.
 
ja po cc zużyłam 2 paczki podkładów poporodowych bella a potem przerzuciłam się na podpaski bella maxi - wygodniejsze i nie za długie więc nie szorują po ranie po cc...
 
fajna wanienka;) ale czy troszkę nie za mała będzie? bo ja szukam takiej ok 100 cm, żeby na dłużej starczyła;):)

a ja dziś kupiłam chusteczki Huggiesa w biedronexie;) bo były za 9,99 za 3 opakowania po 64 sztuki, a 1 opakowanie (64sztuki) widziałam ostatnio w superpharm (też niby na promocji) za niecałe 5 zł...więc postanowiłam nabyć:p jeśli Hance nie będą odpowiadały to ja zużyję jako chusteczki do demakijażu i tyle:D
 
reklama
Do góry