reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Nasze zakupy dla Maluszków :)

Byłam w lidlu ale w końcu nie kupiłam pieluch bo wychodzi na to ze w rossmanue bez promocji i tak kupie taniej bo mam kartę rossne z 10 % rabatem. Kupiłam za to w rossmanue 3 opakowania jedynek po 43 szt.
Blair och zdziwi się Twój mąż hihi. Nam szlo na samym początku 10 - 12 sztuk na dobę :)
 
reklama
Dbdg,

Ja też chciałam to samo łóżeczko. Ale jako, że nie było opcji wzięcia go z szuflada to kupiłam prawie identyczne z wypalonym na przodzie misiem i gwiazdką. Miało szuflade. I kolor pastelowa grusza będzie nam pasowało do nowych mebli, które zamówimy jak dziewczyny się urodza :)

Wysłane z mojego LG-D390n przy użyciu Tapatalka
 
w pon 24.08 w Biedronce bedzie promocja na chemie rowniez dziecieca:
proszek Lovela bialy/kolor 3,6kg za 26,99zl
mleczko do prania Lovela bialy/kolor 3l za 26,99zl
mialam w tym tyg prac, ale poczekam na ta promocje ;)
 
Ja kupiłam opakowanie babydream 28szt,te 2-5kg. Stwierdziłam,że akurat do szpitala będą,sprawdzę jak mały reaguje i następne dokupię w międzyczasie:) może też przetestuje te pampersy.
 
Lovela nie wypada najlepiej u sroki. Duże są różnice cenowe między tymi proszkami? Dużo tego idzie? I w ogóle jak długo powinno się w tym prać?
 
u sroki proszki niekoniecznie ale juz ten balsam jest ok, a ja wlasnie myslalam o tym balsamie bo wydaje mi sie ze bedzie lagodniejszy, zwlaszcza do prania pierwszych ciuszkow
 
Lovela nie wypada najlepiej u sroki. Duże są różnice cenowe między tymi proszkami? Dużo tego idzie? I w ogóle jak długo powinno się w tym prać?


takich wilekich roznic chyba nie ma, trzeba patrzec na ile pran jest dany proszek bo moze sie wydawac ze roznicaw cenie jest duza, ale jak sie policzy na ilosc pran to wychodzi podobnie. Ja przestalam uzywac tych proszkow jak synek skonczyl roczek.
 
reklama
Ja kupiłam plyn do prania Bobini. I pięknie pachną rzeczy, tak delikatnie bardzo. Nie używałam żądnego płynu do płukania of course.
Pieluch nie mam żadnych...
 
Do góry