reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Nasze zakupy dla Maluszków :)

dream 1 są od 2-5 kg, spokojnie przez 1 miesiąc mozna uzywać,
chciaz u mnie nie wiadomo bo jak tak będzie przybierał na wadze to może 5 kg będzie miał jakbędzie miał tydzień :szok:
 
reklama
Ja kupilam 2 opakowani 2jek i narazie nie kupuje bo nie wiem czy malej pieluchy podpasuja czy nie beda uczulac itp. Jakby co to na bierzaco bede dokupywac bo tego towaru wszedzie pelno to wysle meza i przyniesie co trzeba ;)
 
Kurcze może ja też bym kupiła jak takie super ceny ale w ogóle się nie zastanawiałam nad tym jaką serie i jaki rozmiar i ile sztuk? Jak Wy kupujecie? Nie lepeiej poczekać aż będzie bardziej wiadomo jaką wagę dziecko będzie miało po porodzie? Bo te rozmiary to są takie ( z tego co pamiętam ) że od 3kg to już rozmiar 2.


A ja w końcu się wzięłam w garść i zamowiłam łóżeczko :D mam nadzieję że będzie dobre bo nie widziałam go na żywo a opinii w internecie brak.

Pokaz lozeczko :-)

Ja mam Pempersy kupione i u mnie wyglada to tak:

1 paczka rozm 1 (3-5kg)
2 paczki rozm 2 (3-6kg)

Tylko ja te sensitive zdaje sie kupilam.
 
Kamila ja chciałam jasne drewniane łóżeczko z szufladą, jak najbardziej klasyczne i solidnie wyglądające. Jako, że mój L musiał dodać jakieś wymaganie od siebie to musiało mieć szufladę na prowadnicach a nie na kółkach.
Wybór padł na Hyzio z Jardrew, opcja 3 czyli 3 wyjmowane szczebelki z szufladą, kolor słomka. Póki co jestem zadowolona, zobaczymy czy mi się nie zmieni jak przyjdzie :p

Screenshot_2015-08-17-20-17-21-1.jpg
 

Załączniki

  • Screenshot_2015-08-17-20-17-21-1.jpg
    Screenshot_2015-08-17-20-17-21-1.jpg
    22,2 KB · Wyświetleń: 69
bylismy z G w lidlu nasza rozmowa:
- to te?
- tak tylko sie zastanawiam czy wziac jedna paczke czy dwie
- no oszalalas tu jest 68sztuk! jedna wystarczy!
- no tak na tydzien z kawalkiem
- przesadzasz!!!
- G u noworodkow zchodzi ok 8 nawet do 10 pieluch dziennie
- ta jasne...

nie dyskutowalam dalej, ale juz widze jak bedzie latal po kolejne opakowania hehe
 
Ja z pieluch mam

paczkę sensitiv 3-5 kg
paczkę normalnych pampersów 3-5 kg
paczkę pampersów 4-6 kg

i na razie nic nie dokupuje bo nie wiem właśnie jaki młody się urodzi
 
reklama
Dbdg ja mam małe mieszkanie i mały też nie będzie miał narazie swojego pokoju więc chcąc zaoszczędzić miejsce zamówiłam łóżeczko z szufladą pod kolor mebli tych co mam i komodę pasującą do zestawu. Przewijak dokupię nakładany na łożko. Później jak mały będzie miał swój pokój to będziemy myśleć o meblach takich już na dłużej.
Musisz pomyśleć jakie będziesz mieć meble dla siebie i czy nie upchniesz tam ubranek małej. Napewno uda Ci się coś fajnego wymyśleć.
 
Do góry