reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze zakupy dla Maluszków :)

reklama
O tak te moje huggiesy wyglądały
8747b1416572516988ea92d49b4126e0.jpg


Wysłane z mojego LG-D390n przy użyciu Tapatalka
 
A ja znów byłam zadowolona i z tych newborn i z takich super dry w niebieskim opakowaniu. Minusem były urywające się rzepy, ale to tylko w sumie mój miał z tym problem :)

Za to nie lubilam bardzo bialych pampersow. O matko ta siatka mnie wykanczala. Tak to się do dupki kleiło. Brr.
Zielone już były bardzo ok :)

Wysłane z mojego LG-D390n przy użyciu Tapatalka
 
Kurcze może ja też bym kupiła jak takie super ceny ale w ogóle się nie zastanawiałam nad tym jaką serie i jaki rozmiar i ile sztuk? Jak Wy kupujecie? Nie lepeiej poczekać aż będzie bardziej wiadomo jaką wagę dziecko będzie miało po porodzie? Bo te rozmiary to są takie ( z tego co pamiętam ) że od 3kg to już rozmiar 2.

Chyba podjadę i kupię jedno opk. 2. Do szpitala kupie chyba te mniejsze z białej serii. Tam jest 33szt. na 2-5kg. To powinno akurat na szpital starczyć a w domu to już będę próbować z tymi zielonymi 2. Dobry plan?

Dziewczyny to chyba zalezy tez nie tylko ile dziecko wazy, ale jak jest zbudowane. Moj wazyl 3,5 i ja uzywalam 1 przez pierwszy miesiac, 2 przez drugie miesiac i pzoniej 3. Takze teraz planuje kupic 6 opakowan 1 (tych po 43 szt) i ze 3 opakowania 2 (tych z lidla jak uda mi sie wieczorem upolowac ). Taki mam plan :)

A huggiesow niecierpiałam. Mialam jedna duza paczke i strasznie sie meczylam z nimi, przeciekały bardzo.

Colly, ja też do szpitala białe 1 kupiłam. Potem zobaczę. Z Hanią przeszłam na zielone bo białe nam notorycznie przeciekały (chociaż bardzo często zmieniłam ).

ja tych białych tez nie lubiałam
 
U mnie na stronie szpitala jest napisane, żeby wziąć pieluszki z wycięciem na pępek, dlatego pytam.

Ja chciałam kupić Pampers takie właśnie biało-złote opakowanie. Nie polecacie?
 
reklama
Myślę, że wycięcie na pępek nie jest bardzo istotne, bo zawsze można lekko podwinąć pieluszkę. Ale powiem Wam jak pamiętam, że przy Rózi używałam rozmiaru 1 (tak jak Kasik), mimo że ona ważyła 3,4kg. One są chyba do 4kg? To zależy od budowy dziecka. Od obwodu brzuszka i czy ma nóżki baleroniki czy chudzinki. Zamierzam kupić jedną większą paczkę, wydaje mi się że wówczas sobie zobaczymy czy kupowac kolejną też 1 czy przejść na 2. Zwłaszcza jak Olek wyjdzie szybciej po wyjęciu pessara to już tym bardziej pójdę w te "1"...
 
Do góry