reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

nasze zainteresowania

reklama
flintolinka, śliczne naprawdę! Aż dech mi zaparło. Jakieś przykładowe ceny? Podasz?

Nikita, Twoje stringi są jak zwykle świetne. Musze się zastanowić komu mogłabym coś takiego podarować, by np. ekhem, ekhem...nie obrazić jego uczuc religijnych...
 
Flintolinka: jak nic?? kochana podaj mi szybko cenę takiego pudełeczka z biedronkami.. urzekło mnie na maksa.... i jak to z wysyłką?? ja bym Agacie takie pudełko z różnościami zrobić, niekoniecznie z kwiatkiem na dnie...
 
Z cenami to średnio 8zł za pudełko :) Można zrobić z takich pudełek albumik np kilka pudełek w jednym , gdzie każdy bok miałby ze 4 strony :-) a wysyłka..to wtedy w kartoniku trzeba by było bo szkoda, by się zniszczyło. Ostatnio zamówiłam zestaw 60 kartek z wzorami... i powoli zabieram się za robociznę :-)

a co do quillingowych zwierzątek to wykonuję praktycznie każde od biedronek po małpki :-)
 
reklama
Super, może pomyślę o zaniedbanej elewacji mojego bloku
laugh.gif


Albo naszego 800-letniego kościoła
laugh.gif
DDD
 
Do góry