reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nasze zainteresowania

reklama
Dziewczynki, zaczynam Wielkanocne szaleństwo - oto stringi na jajka!

Obraz 012.jpg

Zapraszam do kupowania - jedynie 3 zł za sztukę i 5zł przesyłka niezależnie od ilości zamówionych sztuk:-)
 
Dziewczynki, zaczynam Wielkanocne szaleństwo - oto stringi na jajka!

Zobacz załącznik 329972

Zapraszam do kupowania - jedynie 3 zł za sztukę i 5zł przesyłka niezależnie od ilości zamówionych sztuk:-)


Superek...juz zaczynam liczyc ile takich cudeniek bym chciala..obdaruje wpolpracownikow i znajomych....Czy jesli zamowilabym teraz to dalasbys rade wydziergac je dla mnie na 10 marca..wiem,ze to troche wczesnie ..ale mam pewnosci ze moi rodzice by mi je dowiezli i zdazylabym przed wielkanoca a tak to nie wiem kto bedzie lecial w kwietniu do mnie... a poczcie wloskiej nie ufam .-)))
 
Superek...juz zaczynam liczyc ile takich cudeniek bym chciala..obdaruje wpolpracownikow i znajomych....Czy jesli zamowilabym teraz to dalasbys rade wydziergac je dla mnie na 10 marca..wiem,ze to troche wczesnie ..ale mam pewnosci ze moi rodzice by mi je dowiezli i zdazylabym przed wielkanoca a tak to nie wiem kto bedzie lecial w kwietniu do mnie... a poczcie wloskiej nie ufam .-)))
Jasne:-) To się szybciutko robi, tylko kilka trików trzeba znać;-)
 
takie przyjemne dla ucha: (ale jakby powiedział mój mąz czasem męczy bułę ;-) )

[video=youtube;5YXVMCHG-Nk]http://www.youtube.com/watch?v=5YXVMCHG-Nk&feature=list_related&playnext=1&list=MLGxdCwVVULXcCS9_K5Qv6A1fS80WqUp5g[/video]
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry