reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

nasze zainteresowania

reklama
muzykę Mozila uwielbiam!!! jego akordeon, absurdalne teksty i akcent ;P a ten numer tez mi się podoba, bo jest bardzo w mozilowym stylu ;)

a linkin park słuchałam już w gimnazjum ;P i nie sądziłam, że ich wokalista potrafi zrobić taka świetną wersję akustyczną. bardzo mi się podoba jego wykonanie! :)

elwiwas, o co chodzi z ta wyrzynarką? :) lubisz takie rzeczy?
 
Ostatnia edycja:
afi - taaak, zamierzam coś teraz ruszyć z drewnem - będę robić zabawki doriankowi z drewna i może coś na sprzedasz jak będzie w miarę ...
 
afi - taaak, zamierzam coś teraz ruszyć z drewnem - będę robić zabawki doriankowi z drewna i może coś na sprzedasz jak będzie w miarę ...

Eeeeej, laski...... może zorganizujcie się jakoś plastycznie? Załóżcie jakiś wspólny biznes: Nikita, Elwi i ... która to robiła takie fajne pocztówki, pudełeczka? Fintolinika? Pewnie coś pomieszałam. Ale mogłybyście tworzyć jakieś zabawki właśnie, zestawy zabawek, ogarnąć wspólną stronę internetową... Elwi by robiła domek dla lalek, a Nikita malutkie obrusiki, filiżanki itp.... w kupie zawsze raźniej!:sorry:
 
justme - hehe gdybyśmy mieszkały koło siebie miało by to może jakiś sens, a niestety drewno i pocztówki razem średnio pasują ;)
 
Niby nie tak daleko, ale jednak kawał drogi, ponad dwie godziny do Elwi jechałam:///

Ale pomysł jest niezły!

A ta maszynka supeer, całą noc mi się śniło jakie cuda drewniane wycinałam to Wam mówię:-D
 
reklama
Do góry