reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty, wyniki badań, zdjęcia z USG

Uff naszukałam się ale znalazłam usg bioderek refundowane - plus mieszkania w aglomeracji. Idealny termin bo na 28.08. w Katowicach na 8 rano. Nie wiem jeszcze jak to logistycznie ogarnę bo auto muszę skolowac. Ale powiedzialam że nie zapłacę za to co nalezy sie mojemu dziecku ze składek! Dla zasady. Ten sam lekarz ten sam sprzęt no bez jaj.
 
reklama
Pomóżcie mi dziewczyny odnośnie szczepień.
Pani dała nam taką karteczkę z cenami u góry. Ale to przecież nie są ostateczne ceny, więc za co? Za które szczepionki i co do czego ewentualnie trzeba dodać żeby uzyskać ostateczną kwotę? Nie chce mi się tam drugi raz dzwonić bo ta pielęgniarka jest wybitnie niekomunikatywna :/ lekarka super ale pielęgniarka...

P1280181.jpg

Biorąc pod uwagę, że chcemy dziecko do żłobka sprzedać w przyszłym roku to chyba zdecydujemy się na kompleks.
 

Załączniki

  • P1280181.jpg
    P1280181.jpg
    29,6 KB · Wyświetleń: 81
s.michalina mysle ze te ceny co napisala (chociaz z tel tez nie widze za dobrze) to za szczepionko 5w1 i 6w1, reszta ktora jest w kolorze zielonym jest dodatkowa i oczywiscie dodatkowo platna tez
 
Ostatnia edycja:
Czyli z tej pierwszej rubryczki wychodzi, że
rotawirusy/pneumokoki/meningokoki kosztują 660zł
+ 520zł za szczepionki 5w1 = 1180zł
albo
+880zł za szczepionki 6w1? = 1540zł

Ja cię kręcę... Przecież to jest kradzież w biały dzień! Tyle kasy idzie na NFZ a oni dziecko chcą męczyć albo kasę zdzierać. I kto na tym zarabia, pewnie koncerny farm.
 
reklama
Michalina zastanów się poważnie nad tymi dodatkowymi - nie chronią przed wszystkim (wirusy mutują) i nie całkiem (łagodzą tylko objawy). 6w1 jest bez sensu - nawet położna mi to mówiła, bo różni się tylko żółtaczką i tak naprawdę odpada Ci jedna wizyta szczepienna, reszta się pokrywa.
 
Do góry