reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Każda z nas wita styczeń z nadzieją i oczekiwaniem. Myślimy o tym, co możemy osiągnąć, co chcemy zmienić, kogo kochamy i za kogo jesteśmy wdzięczne. Ale niektóre z nas mają tylko jedno pragnienie – przetrwać, by nadal być przy swoich bliskich, by nadal być mamą, partnerką, przyjaciółką. Taką osobą jest Iwona. Iwona codziennie walczy o swoje życie. Każda chwila ma dla niej ogromne znaczenie, bo wie, że jej dzieci patrzą na nią z nadzieją, że mama zostanie z nimi. Każda złotówka, każde udostępnienie, każdy gest wsparcia przybliża ją do zwycięstwa. Wejdź na stronę zbiórki, przekaż darowiznę, podziel się informacją. Niech ten Nowy Rok przyniesie szansę na życie. Razem możemy więcej. Razem możemy pomóc. Zrób, co możesz.
reklama

Nasze wizyty, wyniki badań, zdjęcia z USG

reklama
Makota ale to prawdopodobnie moje ostatnie usg, chyba, że jeszcze się pokusimy na prywatne, bo państwowo już nie będę miała :-(

ka.wo na którą masz wizytę? Ja na 11:00 czasu polskiego ;-)
 
ja byłam wczoraj późnym wieczorem na połówkowym, co się nachodziłam przed wizytą żeby tym razem mały leżał jak należy:-) na szczęście położył się ładnie na pleckach i pierwsze co upewnił nas o swojej męskości:-) pani doktor dokładnie oglądała serduszko, mierzyła itd. i wygląda na to, że jest wszystko ok, wymiary też odpowiednie do wieku Tylko małe "ale", okazuje się, że mam pępowinę dwunaczyniową i niejednorodne łożysko, kazała się nie martwić, ale dokładnie kontrolować przepływy i serducho... Oczywiście nie potrafię się nie martwić, zwłąszcza, że u mojego gina to usg jest beznadziejne i nic nie widać:-(
 
reklama
Undomiel, kontrola, kontrola i jeszcze raz kontrola. Nie czytaj głupot w necie, wiele kobiet rodzi zdrowe dzieci z dwunaczyniową pępowiną. Jeśli na usg z dzieckiem jest wszystko w porządku, ładnie przybiera itd, to nie ma się co zamartwiać.
 
Do góry