reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarzy, badania, USG i porady.

reklama
Ja już po wizycie w ramach NFZ. Założono mi kartę ciąży :-) i dostałam skierowanie na badania mocz, morfologia, test obciążeniowy glukozą. Mam zrobić prywatnie czystość pochwy i HCV. Miałam też robione USG, dziecko jest o tydzień starsze niż termin miesiączki, waży ponad 250 g.Pytałam o płeć, ale niemiła pani doktor powiedziała, że takie pomiary wykonuje się na prywatnych wizytach i może mi powiedzieć gdzie mogę się zgłosić. Zresztą czego można się spodziewać na państwowej wizycie.
 
reklama
Ufff, wróciłam.
Zgodnie z okiem lekarza to małe gucio co rośnie mi w brzuchu to Dziewczynka :laugh2:
M całą wizytę zaglądał w monitor nad ramieniem lekarza i uśmiech mu z twarzy nie schodził, zwłaszcza jak Mała wsadziła kciuka do buzi.
Niunia rośnie jak szalona, waży 193 gramy i zgodnie ze wszystkimi wymiarami znów przegoniła o tydzień swój wiek według ostatniej miesiączki bo z USG wyszedł 17 tydzien i 1 dzień.
Generalnie lekarz powiedział że jeszcze obiema rękami się pod płcią nie podpisze ale jego zdaniem między nóżkami zupełnie nic nie ma, ale z malowaniem pokoju na różowo jeszcze by się wstrzymał bo nie chciałby go potem przemalowywać.
No więc Kochane chyba będzie mała Alicja:rolleyes:
A tu ten kciuk w ryjku ;)
DSC_0324.jpg
 

Załączniki

  • DSC_0324.jpg
    DSC_0324.jpg
    25,5 KB · Wyświetleń: 50
Ostatnia edycja:
Do góry