reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarzy, badania, USG i porady.

reklama
Pierwszy raz tu weszłam i piękne te Wasze zdjęcia :-) uwielbiam patrzeć na fotki usg i filmiki. Nasz to już chyba ze sto razy widziałam :p
melonowa89 nie myślałaś o zmianie ginekologa? Z tego co piszesz to strasznie wredna baba :/ mój lekarz zawsze wszystko dokładnie tłumaczy ja mam swój ekran i dostaję filmy z każdej wizyty. A płeć w 11t3d próbowaliśmy dla żartów zgadywać, ale powiedział, że wtedy jeszcze nic nie jest pewne, ale na następny raz już napewno nam powie. Będzie to 16t3d. Wizyta zawsze trwa 40-60min nawet zanim byłam w ciąży. Może warto poszukać innego lekarza od którego wychodząc będziesz zadowolona ;-)
 
melonowa jak widać nie wszyscy nadają się do zawodu lekarza, a przecież przy kobiecie w ciąży to by się szczególna empatia i wrażliwość przydały. Ale się nie przejmuj. Najważniejsze, że z dzieckiem wszystko dobrze:-)
 
melonowa nie przejmuj się, tak jak poprzednie dziewczyny pisały, może poszukaj innego lekarza. Ja w poprzedniej ciąży też chodziłam do takiego samego gina, co żeby coś zobaczyć to musiałam ostro się nawychylać, a potem jak płeć zaczęła zgadywać to na każdej wizycie jej inna wychodziła. Była ordynatorem u nas w szpitalu więc do niej chodziłam. Teraz już na szczęście nie chodzę do niej. jeszcze jestt czas na zmianę. Najważniejsze, zę z dzidzią wszystko OK.
 
dziekuje dziewczyny za cieple słowa, usg mialam robione w szpitalu a ta baba na szczescie nie jest moim ginekologiem. Moj ginek jest ekstra naprawde wszystko mi tłumaczy i jest taki uprzejmy. ta baba przyjmuje na usg i robi tez usg w przychodni ktorej moj lekarz przyjmuje. zastanawiam sie nad prywatnym usg 4d w bydzi kosztuje 200 zl bo dzwonilam i sie ma filmy i fotki i tak jak pisalyscie dostaje sie film i fotki i maz moze byc przy badaniu a w tucholi (u moich rodzicow) kosztuje 150 zl i tak samo jest
 
Melonowa głowa do góry u niektórych lekarzy to jest przerost formy nad treścią.... masakra.
Chyba juz pisałam ze tu nie powiedza jaka płeć przed 20 tygodniem..a i po 20 tygodniu zastrzegaja ze wynik nie jest 100% ... Tu boja sie spraw sądowych i taki maja odgórnie prykaz.....
 
Melonowa- gratuluje wizyty, ciesze się że wszystko dobrze,.
Ja płaciłam za 3d 190 zł, dostałam do tego również 4d ale nie był to piękny obraz. Ponoć lepszy efekt w połówkowym. Mam tez film i mnostwo zdjęc.
 
domisia - ja dzisiaj na wizycie tez nie weidziałam jak go zapytac. to głupa rżnełam :) więc "panie doktorze,kiedy można już określić płec?" a on wtedy odparł, można już ! jak zobacze to powiem, i szukał szukał i nic nie znalażł "ale sposób znalazłąm zeby się chociaż postarał pogrzebać.
 
reklama
Ja też się pochwalę. USG z soboty 12 tydzień i 3 dzień. W USG pełna zgodnośc terminu :) Bąbel 6,2 cm. Przezierność 1,7 :) Serduszko 154 :) No i do tego mąż zakochany po uszy w bąbelku :):):)
Pierwszy raz dodaję zdjęcie, mam nadziję, że udało mi się...
 

Załączniki

  • USG_01_B.jpg
    USG_01_B.jpg
    28,7 KB · Wyświetleń: 34
Do góry