reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarzy, badania, USG i porady.

reklama
hejka dziewczyny, ja dziś już po wizycie, miałam rano. pierwszy raz byłam z mezem.
wchodzimy, a lekarz mówi, no to dziś płeć;-)
cała szcześliwa, zbadał mnie powiedział, ze wszystko w jak najlepszym porzaku, szyjka twarda, nieskrócona
i zaczeliśmy badanie usg przez brzuch.
dodam ze zjadłam całego milkiwaya czy jakoś tak przed wizytą, dzieciątko zdrowe, śliczne, już długaśne, ma 10 cm;-) bez nóżek.
i ma bardzo mało miejsca, lekarz mowi że pewnie lada dzien bedzie mi sie rozciagać macica, bo dzidzia już duża.
no i pokazał nam kregosłup, rączke, wszystkie paluszki, i przeszliśmy do płci...a tam założona noga na noge...
pukaliśmy usg, kaszlałam, obracało się ale nie puszczalo zwartych nóżek.... badanie trwało i trwało a mały uparciuch nic.
wiec nadal nie wiemy.
poza tym że uparte i skryte to nasze dzieciątko.
ciesze sie ogromnie, ze zdrowiutkie i czuje niedosyt ... że nie wiemy kto mieszka w brzuszku.

zdjecie z dziś ;-)

dzidz.jpg
 

Załączniki

  • dzidz.jpg
    dzidz.jpg
    17,5 KB · Wyświetleń: 30
Magda86Poznań gratuluję ślicznej dzidzi. to Wam maluszek spłatał figle. Jakiś wstydzioch rośnie :-)

Trzymam kciuki za wszystkie dzisiejsze wizyty !

Ja już nie mogę się doczekać mojej jutrzejszej, tak bym chciała poznać płęć. Zazdroszczę Wam, że wasi lekarze chociaż próbują. Normalnie nie wiem jak go jutro poprosić, jakiego użyć argumentu.:crazy:
 
Magda supper ze maluszek caly i zdrowy dlatego jeszcze plcia sie nie podlamuj... zobaczysz na nastepnej wizycie :-) widocznie nie chcial sie jeszcze udawnic :tak:

czekolagka i Domisia zycze udanych wizyt:tak:

Domisia sproboj poprostu zap[ytac czy dziecko pokazuje co ma miedzy nogami? czy jest szansa sp[rawdzic lub choc podejrzewac:tak: mysle ze sprobuje to sprawdzic chyba nie bvedzie az tak upary? no moja chociaz powiedziala ze podejrzewa ze prawdopodobnie dziewczynka wiec mnie to wystarczylo.. mam jakies nadzieje ale wiem zeby jeszcze nie brac tego tak do siebie bo wiele sie moze zmieniac:tak:

nonek grtauluje udanej wizyty..

avokado to hjeszcze czekamy na wiadomosci od ciebie trzymamm &&&&&
 
mąż patrzył w monitor jak zaczarowany, ale jak wyszlismy to strzelił focha, bo chciał już wiedzieć i sie nastawił, i wział urlop i wogóle zły, że tak krótko...ze lekarz jakby chciał to by dłuzej probował, nie wytłumaczysz mu że nie szło. dla niego nie ma rzeczy niemożliwych taki typ.

faceci ;-)
 
avocado u mnie ten lekarz jest najlepszy w mieście i ma najlepsze USG, tylko taki z niego dziwak. Wiesz wkurza mnie to, ze ja nie wymagam rzeczy niemożliwych, bo tak naprawdę to już 16 tydzień i to tylko i wyłącznie zależy od jego dobrej woli.
 
reklama
witajcie

ja juz po wizycie, po USG genetycznym.
Jestem strasnzie niezadowolona z wizyty, pani na "dzien dobry" bardzo miła, gdy zaczeła mi robic badanie juz zaczeły sie nażekania że przez brzuch to ciezko ze nie wida ze brzuch przeszkadza i wogole, strasznie mi sie wstyd zrobiło bo stwierdziła ze mam uwazac zebym nie nadrobila tych straconych kilogramów itp.
Monitora mi nie odwróciła wiec nawet nie miałam mozliwosci obejzec dzidziusia, wiem tylko ze miala problem z pomiarami bo nie chcialo sie odpowiednio ułożyc i musiała mi pukac w brzuch zeby sie przekreciło, gdy zapytałam czy mozemy podejrzec co jest miedzy nozkami to powiedziała " mama nie wymagaj za wiele" .... :( nic mi nie powiedziała, a serduszko to usłyszałam przez momecik bo zaraz wyłączyła nawet sie nie nacieszyłam ;( a jak zapytałam czy dostane fotke to odburkneła ze nie wie bo jest fatalna wizualizacja .... wyszła mi byłam wsciekła i strasznie chciało mi sie ryczec ;/ fotke dostałam i opis tez

FHR +
CRL 69,7 mm
BPD 24,4 mm
przeziernosc karkowa 1,7 mm
czynnosc serca 164 ud/min

pani genetyk powiedziała ze wszystko jest prawidłowo i teraz mamy czekac na badania krwi

a to nasz skarbek :


DSCN3164.jpg
 

Załączniki

  • DSCN3164.jpg
    DSCN3164.jpg
    23 KB · Wyświetleń: 34
Do góry