reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarzy, badania, USG i porady.

Gdyby nie to ze bol ktory odczuwam jest jednostronny silny i moze sugerowac ciaze pozamaciczna nie poszlabym w ta ale w nastepna sobote. Wywale te 90£ tylko po to zeby sie upewnic ze wszystko jest umiejscowione na swoim miejscu.... Niestety lekarz z przychodni mojej olal mnie i moje obawy. Nie wplynelo na niego ze mam pcos , w ciaze zaszlam na wspomagaczach i ze odczuwam silny bol.... Jest pewien ze to nerka mimo iz mialam robuona tomografie ukladu moczowego 2 miesiace temu ktora wykluczyla i piasek i kamienie.... Chyba ze boli z innego powodu.... Hm....
 
reklama
Caly czas odczuwam ucisk z prawej strony ale kilka-kilkanascie razy dziennie mam atak tak silny ze musze sie polozyc... Wyniki moczu bede miala dopiero w czwartek. 2 miesiace temu mialam taka sytuacje wlasnie bolalo mnie podobnie wyladowalam na emergency. Zrobili mi rtg tomografie bo w moczu wyszlo im mikroczasteczki krwi. Ale ani rtg ani ct nic nie wykazaly. Wiec odeslano mnie z kwitkiem. Bol troszke ustapil pojechalam do Polski i wykryto 11 torbieli na prawym jajniku. Dostalam clo i duphaston i w 2 cyklu z duphastonem a 1 z clo udalo mi sie zajsc w ciaze. Duphaston zazywam dalej... Od soboty wrocil bol. Doszly do niego takie ataki wlasnie... Nie wiem co o tym myslec. W tym cyklu kiedy zaszlam w ciaze wszystkie testy owu az do pierwszego dnia z duphastonem wychodzily negatywne odczuwalam wlasnie prawy jajnik-bardzo. przez te testy Spisalam go na straty a tu taka niespodzianka.....
 
Staram sie wlasnie tak myslec. Podobno ze ten jajnik z ktorego jest owulacja w cyklu w ktorym zajdzie sie w ciaze lubi sie odzywac wiec mam nadzieje ze to tylko ten jajnik mnie tak meczy ale ciesze sie ze sobota juz niedlugo i ze sie dowiem czy wszystko jest tam gdzie byc powinno...
 
Czesc. Jestem po rozmowie z psychologiem ktory pomogl mi sie pozbierac po stracie pierwszego dziecka.
Zdecydowalam sie zrezygnowac z sobotniej wizyty w klinice. mysle ze to dobra decyzja. dopoki nie spotkam sie z polozna bede starala myslec sie pozytywnie mastawiac ze wszystko jest w porzadku i funkcjonowac normalnie. prawda jest taka ze jezeli cokolwiek mialoby sie zdarzyc w pierwszym trymestrze nie jestem w stanie temu zapobiec. zazywam duphaston a reszta w rekach Boga... wierze ze bedzie dobrze :) poza tym dotarlo do mnie ze panikuje ... Pragne dziecka wiec strach jest naturalny po tym co przeszlam ale musze przestac panikowac :) bo to niczego nie da a na lepsze tez nie zmieni :)
 
Zeby wszystko bylo na swoim miejscu. Badanie usg dobre , malutki skorpionek ma 2,4 mm i serduszko mu bije chcociaz strasznie musielismy sie wysilac zeby dojrzec to bicie. Nastepna wizyta 20/03/13 kontrolna :)
 

Załączniki

  • image.jpg
    image.jpg
    17,7 KB · Wyświetleń: 103
remember.me mój ma tyle samo :-D 0,24 cm i też widać serduszko. Przedstawiam Wam moje Smerfiątko

iof0r5.jpg


następna wizyta 25.03 i założenie karty ciąży. Wtedy też określimy dokłądny wiek ciąży bo wygląda że jest trochę wcześniejsza niż 6t3d :tak:
 
reklama
Do góry