reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarzy, badania, USG i porady.

reklama
Magda- śliczne zdjęcie :)
A mój mały na bank będzie miał odstające uszy, bo oboje z M takie mamy:-D Nos też genialny, bo ja mam długi i garbaty, a M długi i szeroki. Jego mi się bardziej podoba, więc dzidziuś niech odziedziczy po nim:-D
 
Melonowa to dobrze, że już lepiej. ale tak jak normalnie człowiek się tak nad sobą nie rozczula to teraz taki strach jak się cos dzieje,bo nigdy nie wiadomo jak dziecko zareaguje.
Jolka ja tez mam odstające, jak ktoś coś się ich czepia to mówie, ze dzięki nim lepiej słysze bo mam takie radarki:-D
 
My już po wizycie... znowu leżymy plackiem, szyjka znowu się skróciła poniżej 2 cm. We wtorek wizyta w szpitalu na badaniach i nie wiadomo czy pessara nie będą zakładać. Szyjka miękka ale na szczęście zamknięta. słabo mi jak znowu nie będę mogła się ruszyć :angry:
 
reklama
Do góry