reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nasze wizyty u lekarza zdjecia USG wyniki badania

reklama
Dziewczyny gdzieś jak szukałam pomiarów CRL to trafiłam na wątek że duphaston może fałszowac wyniki testów pappa. Także jeśli bierzecie owy lek, nie ma co się przejmować jeśli badanie nie wychodzi do końca dobrze.

Tosia jak je obudził?? Mi pani doktor naciskała na brzuch, zeby obudzić.

Soglam a pijesz dużo kawy w ciąży?? U mnie na wizycie będzie 17 tydzień może coś się uda zobaczyć :)
W zasadzie wcześniej nie mialam ochoty na kawę i nie pilam i dopiero od dwóch tygodni pije espresso rano lub 2kawy czasem w weekend sle druga z mlekiem aczkolwiek zawsze mocne:)
No jest szansa że zobaczysz płeć jak dzieciak będzie współpracował:)
 
no właśnie nie wiem czy spał bo strasznie wymachiwał rączkami tylko tej główki nie chciał odwrócić
 
no właśnie nie wiem czy spał bo strasznie wymachiwał rączkami tylko tej główki nie chciał odwrócić
A to moje też odginalo głowę w druga stronę i świetnie wtedy bylo widać kręgosłup ale problem z uchwyceniem przeziernosci karkowej:) na szczęście w koncu jakoś się ułożyło i wszystko przez brzuch świetnie bylo widać:)
 
hej i ja po wizycie. Wszystko ok, przezierność karkowa w porządku, kość nosowa widoczna więc dodatkowych badań nie muszę robić.
Maluszek ma 5,84 cm. Super sobie fikał. M był ze mną :tak: zadowolony bo pierwszy raz widział.
 

Załączniki

  • 12834575_10153996111167417_1811634673_n.jpg
    12834575_10153996111167417_1811634673_n.jpg
    63,7 KB · Wyświetleń: 210
hej i ja po wizycie. Wszystko ok, przezierność karkowa w porządku, kość nosowa widoczna więc dodatkowych badań nie muszę robić.
Maluszek ma 5,84 cm. Super sobie fikał. M był ze mną :tak: zadowolony bo pierwszy raz widział.

Podobny do mojego haha :) śliczny bobasek :))
 
reklama
Do góry