reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarza i zdjęcia usg

reklama
A ja nie moge się dodzwonić od 2 dni, żeby się umówić na badania...:baffled:
moja ginka kazała mi je zrobić w 24tc, a poradnia zalecała 20-24tc...
każdy mówi co innego...ale pewnie do tego czasu żadnego USG nie będzie:baffled: (ostatnio miałam w 13tc)
Więc jak Was czytam, to porządnie Wam zazdroszczę:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Dzwoniłam w kilka miejsc w Poznaniu i tam najwcześniej 3D/4D robią w 26tc...
jeszcze tyle czekania:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

Wszystkie zdjęcia cudne:-D
 
lepidopteratrochę się trzeba naczekać na to 4d jeśli dopiero w 26tc. Mój lekarz robi trzy około 13-14, między 20-22 i trzecie powyżej 30tc, a na każdej wizycie mam robione zwykłe. Chociaż z tego co wiem to jeśli ciąża rozwija się prawidłowo wystarczą trzy zwykłe USG przez całą ciążę, bo 3d/4d nie jest obowiązkowe i często tak robią jeśli pacjentki leczą się na NFZ (chociaż nie zawsze). Z tym, że na przestrzennym widac wszystko wyraznie i naprawdę świetna pamiątka:tak:
 
zanka gratuluje synka:-)

a można to policzyć, na liście majówek jest ilość chłopców i dziewczynek , więc jak mi dacie na priv info to was dopiszę i zliczę i wpiszę wynik ogólny:tak:
 
Hej Dziewczynki!
Zobacz załącznik 310007
Ja jestem po drugim badaniu genetycznym: z maluszkiem wszystko ok, sprawdzali: wargi z podniebieniem, twarzoczaszkę, serducho, kończyny górne i dolne, łożysko ( mam przodujące dlatego jeszcze nie czuję ruchów dziecka ), generalnie spoko badanie, uspokoiło Nas, wrzucam fotki naszego Alejandro :-)


Na ostatnie idziemy w 30 tc, wtedy też najlepiej wykonać usg 3D


A Wy jak tam ?
Widzę że maluszki rozkłaldają nóżki i uchylają rombka tajemnicy, hihi!!
Gratuluję Wam wszystkim !!

Pozdro !

z calego serca gratuluje:) tez sie tak cieszylam gdy dowiedzialam sie, ze mam synka:-)
 
Ja wczoraj wizytę zaliczyłam. Maluch płci nie zmienił :-) a więc kolejny chłopak, cieszę się bardzo tylko różowe ciuszki mnie ominą hi hi. Duży chłopczyk z usg starszy o tydzień. Zdjęc ni mam bo mi gin na plytkę filmiki z dzidzią nagrywa.
Co do toxo to dalej nic nie wiadomo, trzeci raz muszę powtórzyc za 2.5 tygodnia i się okaże. Gin mnie pociesza że według niego chora nie jestem bo za głabo IgG wzrasta wiec musi byc dobrze. Też się gdzieś grzybka nabawiłam ale co to tam przy toxo.

Ivana no ślicznie mały się ujawnił, nie ma wątpliwości co do płci ;) a i ja też nabawiłam się grzybka więc jest nas dwie , ale się nie przejmuję bo wystarczy wyleczyc, wolę mie sto razy bardziej to niż toxo :-( okaze się za 2.5 tygodnia:zawstydzona/y:
Zanka równiez super wieści i fotki
 
reklama
Ja wczoraj wizytę zaliczyłam. Maluch płci nie zmienił :-) a więc kolejny chłopak, cieszę się bardzo tylko różowe ciuszki mnie ominą hi hi. Duży chłopczyk z usg starszy o tydzień. Zdjęc ni mam bo mi gin na plytkę filmiki z dzidzią nagrywa.
Co do toxo to dalej nic nie wiadomo, trzeci raz muszę powtórzyc za 2.5 tygodnia i się okaże. Gin mnie pociesza że według niego chora nie jestem bo za głabo IgG wzrasta wiec musi byc dobrze. Też się gdzieś grzybka nabawiłam ale co to tam przy toxo.

Ivana no ślicznie mały się ujawnił, nie ma wątpliwości co do płci ;) a i ja też nabawiłam się grzybka więc jest nas dwie , ale się nie przejmuję bo wystarczy wyleczyc, wolę mie sto razy bardziej to niż toxo :-( okaze się za 2.5 tygodnia:zawstydzona/y:
Zanka równiez super wieści i fotki

Trzymam kciuki żeby z toxo było wszystko dobrze, trochę masz racje że grzybica to nie taka tragedia, ja na początku panikę poczułam bo pierwszy raz mam jakiekolwiek problemy z tymi sprawami, ale maść już zaaplikowałam i powinno być dobrze!
 
Do góry