reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarza i zdjęcia usg

Muszę pochwalić sie moim synkiem, oto fotka z usg na której mały ma otwartą buzię i rączki uniesione do góry (typowe dla dzidzisia):
usg.jpg

Natomist zdjęcie poniżej pokazuje tyłeczek mojego maleństwa, a dokładnie to jego pośladki i to co jest miedzy nimi:
usg 001.jpg
zdjęcie nie jest aktualne bo to z 16 tyg ciązy ale na wczorajszym usg nie było tak widać bo mały już duzy i nie zmieścił mu się tyłek na tyle dobrze...
Może jakość nie najlepsza bo i skaner wysłużony mam ale jak sie wpatrzeć to coś widać!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Muszę pochwalić sie moim synkiem, oto fotka z usg na której mały ma otwartą buzię i rączki uniesione do góry (typowe dla dzidzisia):
Zobacz załącznik 309833

Natomist zdjęcie poniżej pokazuje tyłeczek mojego maleństwa, a dokładnie to jego pośladki i to co jest miedzy nimi:
Zobacz załącznik 309834
zdjęcie nie jest aktualne bo to z 16 tyg ciązy ale na wczorajszym usg nie było tak widać bo mały już duzy i nie zmieścił mu się tyłek na tyle dobrze...
Może jakość nie najlepsza bo i skaner wysłużony mam ale jak sie wpatrzeć to coś widać!

ivana nie ma wątpliwości, że synuś ;) gratulacje, fajne foteczki :)
 
Gratulacje kochane za zdrowych synusiów i córunie :-)
Ja mam USG 29 grudnia i nie mogę się już doczekać ehhh , mam nadzieję że lekarz też wszystko dokładnie mi powie o moim maleństwie a jeśli nie to pójdę prywatnie tak jak zrobiłam w ciąży z Szymkiem.
 
Muszę pochwalić sie moim synkiem, oto fotka z usg na której mały ma otwartą buzię i rączki uniesione do góry (typowe dla dzidzisia):
Zobacz załącznik 309833

Natomist zdjęcie poniżej pokazuje tyłeczek mojego maleństwa, a dokładnie to jego pośladki i to co jest miedzy nimi:
Zobacz załącznik 309834
zdjęcie nie jest aktualne bo to z 16 tyg ciązy ale na wczorajszym usg nie było tak widać bo mały już duzy i nie zmieścił mu się tyłek na tyle dobrze...
Może jakość nie najlepsza bo i skaner wysłużony mam ale jak sie wpatrzeć to coś widać!
hehe bez wątpienia dziewczynki nie będzie :-D
super zdjęcia....:tak:
 
Żelka super cieszę się ogromnie że takie dobre wieści od lekarza

jolek27 fajnie ze wszystko jest w porządku a anamią się nie przejmuj będziesz brała leki i będzie lepiej, w poprzedniej ciąży też cały czas walczyłam z anemią i wszystko później było ok

Ivana pięknie rośnie Ci maluszek gratuluję a co do grzybicy to niestety częsta przypadłość ciężarnych będzie dobrze

a co do ginka to ja też jestem bardzo zadowolona z mojego, wiele mi pomógł i naprawdę mocno go cenię za fachowość i ludzkie podejście
 
Ivana, Żelka gratuluję udanych wizyt i poznania płci dzieciaczków:)
Ja cały czas odliczam dni do 22.12 i coraz bardziej się denerwuję.
 
reklama
Do góry