reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarza i zdjęcia usg

reklama
a ja mam wizyte pojutrze, jutro jeszcze musze zrobic badanie krwi i moczu, mialam isc dzisiaj ale na wieczor zle sie czulam i odpuscilam sobie ranne wstawanie...
 
A ja idę dziś w sumie na niezaplanowana wizytę, bo od paru dni mnie bardzo biodra bolą, nie moge się prawie ruszyć jak za długo posiedzę, czy poleżę, czy postoję, czy pochodzę. Cokolwiek nie zrobię to mnie tak boli, że się zwijam. Więc idę dziś zobaczymy, co lekarka powie. A na połówkowe mam iśc 20.12.
 
reklama
czesc a bardzo sie ciesze ze u was dziewczyny wszystko dobrze,ja mam wizyte u gina 2.12 i mam nadzieje ze dostane skierowanie na usg.bardzo sie denerwuje przed kazda wizyta czy wszystko dobrze bo moja pierwsza ciaza obumarla w 14tyg. czekam na wiesci jak minely wasze wizyty no i moze pojawia sie jakies nowe zdj:-).pozdrawiam

 
Do góry