reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarza i zdjęcia usg

marta099 sliczny dzidziulek! :) pieknie sie pokazal Mamusi, naprawde wspanialy widok! :)
Alex2712 - wiem co czujesz, ja tez mam pierwsze USG 13.10 czyli jeszcze 1 dzien po Twoim, a jestem juz 9 tydzien i 4 dni.
Oby do nastepnej srody! ;)
 
reklama
Ja ide jutro na 8 rano do doktorka napewno bedzie USG juz nie moge sie doczekac. Mam nadzieje że fotka fasoli bedzie bo moj M bardzo chce zobaczyc:-) Mam nadzieje ze cos na te mdlosci zapisze.:-)
 
Marta099 prześliczna foteczka! To już nie fasolka tylko ukształtowany dzidziulek. Ja mam USG we wtork to będzie 6t3d więc raczej jeszcze fasolkę zobaczę, ale już nie mogę się doczekać tej chwili:-)
 
taaa a ja caly czas plamie, na baaaardzo ciemno, i zero krwiakow i super samopoczucie i dzidzia rosnie.....i jak rozmawiam z mamami to coraz wiecej kobiet tak ma.
 
Ja chodze na Przemysłową do dr. Ł......a pewnie sie domyslisz, chodze do niego juz 12 latek jest spoko:-)Dzis miałam USG wszystko jest Ok :-)fasolek ma 2cm spore prawda;-) za 4 tygodnie znowu USG i badanie krwi. Zapisał mi tabletki na wymioty i mdłości wkońcu moze odpoczne od kibelka bo juz sie do niego przywiązałam:-)
 
Pewnie tak bo to zawsze sie chyba robi w 13 albo 14 tygodniu :tak:Powiedział że mozna z M przyjsc tylko żeby w domu był a nie w pracy:-) Zawsze chodził ze mna na USG no i przy porodzie tez był:szok:
 
Ciekawa jestem na kiedy moja ginka się umówi na drugie USG, na ostatniej wizycie tydzień temu mówiła, że za tydzień się umówimy po 10 tc ale konkretnie w którym tygodniu nie powiedziała. Mam nadzieję, że nie za długo bo cierpliwość w tym okresie nie jest mocną stroną ;-)

Kicek gratulacje, dobrze, że jest wszystko dobrze ;-)
 
reklama
A ja dziś mam długo wyczekiwane USG :-)
idę z M, udało mu się zwolnić z pracy (co niestety nie było takie oczywiste...).
Dam znać, co i jak ;-).
Pozdrowionka dla Wszystkich :)!
 
Do góry