reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarza i zdjęcia usg

reklama
Dzieki Dziewczyny za wsparcie! Dziś idę go gina na 16.00 na usg dowcipne i może powie mi trochę więcej i przepisze leki. Skonsultuję z nim tą "ujemną" betę i mam nadzieję, że to była tylko pomyłka.

Trina bardzo mi przykro i życzę Ci dużo zdrówka !
 
Trina - Jest mi przykro i współczuję...podjęłaś ciężką ale słuszną decyzję , szybciej dojdziesz do siebie szybciej będziesz mogła starać się o kolejne maleństwo czego z całego serduszka Ci życzę. Podziwiam Cię trzymaj się i zaglądaj do Nas.

Julisia-
super wiadomość :-)

poisy- będzie dobrze trzymam kciuki!
 
Po wizycie u mojego gina zupełnie sie uspokoiłam. Zrobił mi usg i powiedział, że nie widzi potrzeby przepisywania leków. Powiedział, że łożysko się nie odkleja i pęcherzyk urósł od wczoraj 6 mm ( bo miałam wczorajszy wydruk usg ze szpitala ) do tego ide do niego w poniedziałek z wynikiem usg hhehe( bo usg musi mi robić w filii mojej poradni bo w naszej nie ma usg) i w nastepny piatek powiedział, żebym przyjechała na usg żeby zobaczyć postępy. Kurczę świetny facet i to państwowo:-) a śluz tylko raz miałam brązowy więc już jestem spokojna. A co do wyników bety powiedział, że drugi raz mu się to juz przydaza i jesli chce to musze zrobic gdzies indziej.
 
poisy Cudownie! Widzisz uspokoiłaś się :) ja też trafiłam na super lekarza, z tym, że prywatnie. Ale jakoś mi tak od razu przypadł do gustu a to jest baaardzo ważne! Dbaj o siebie!
 
reklama
poisy wielkie gratulacje! widzisz wszystko jest sii i ty już teraz spokojniutka a to takie ważne dla fasolinki :) cieszę się ogromnie :)
 
Do góry