reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarza i zdjęcia usg

reklama
będzie dobrze, pamiętam twój stres na początku ciąży, jesteś z kościerzyny 40 km odemnie :) do lekarza pewnie idziesz u siebie?
 
Ja się bardzo denerwowałam przed USG genetycznym, miałam je robione w 13 tygodniu. Miało trwać około 20 minut a trwało grubo ponad 30, ponieważ maleństwo bardzo fikało non stop ruszało nóżkami i rączkami lekarz stwierdził, że na jedno to dobrze bo można było stwierdzić, że nie ma przykurczów, patrzył na organy wewnętrzne na jakim wtapie to wszystko jest i jak tam serduszko i jego komory:-) Poza tym też mierzył wszystko bobas miał wtedy 7,3cm:-D a przezierność karku wyszła 1,4 więc chyba niezle:-) Ale niezapomniane doznanie jak słyszy się serduszko i widać wyrażnie bo w 4d jak dzieciątko się rusza:-D Zapłaciłam za badanie 210zł dostałam cały opis i płyte z filmikiem. Natępne badanie mam mieć koło 22tygodnia:-)
 
Witam Kochane. :happy2:
Dzisiaj mieliśmy usg (zdjecie wrzuce jutro):happy2: Z Maleństwem wszystko dobrze, pomachalo rączkami i possało troche paluszka:-D Ciąża jest o tydzień starsza:-)
Było cudownie:-)
 
gratuluję wszystkich szczęśliwych wizyt..
trzymam kcuki za pozostałe (jutrzejsze)

widze że nie tylko moje maleństwo o tydzień starsze...
misia a ile ma cm twoje dziecko??
koniczynko twoje też??
 
Ostatnia edycja:
Mój bopbas na dzień dzisiejszy z OM ma 14 tygodni i 5 dni a z USG ma 15 tygodni i 5 dni, co do wielkości to 25pazdziernika miało 7,3 cm teraz byłam w szpitalu i wiem, że jest większe ale nie wiem dokładnie ile bo byłam na pogotowiu:(
 
reklama
tak do lekarza chodze u siebie , pewnie slyszalas o nim (M.Moll)
40km ode mnie fajnie :) a skad dokladnie?
jestem pewna ze bedzie u mnie wszystko dobrze tylko mialam obawy co to takiego to usg genetycznege ale teraz juz wszystko wiem dzieki Wam :) i jestem spokojna :)
 
Do góry