reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarza i zdjęcia usg

marzena9 to przykre co piszesz:-(Bardzo Ci współczuję,na prawdę,wiem,że to okropne,ta niepewność,ten strach,bezradność:-(...Ale,choć to marne pocieszenie pewnie dla Ciebie,te szanse nie są tak małe.Słyszałam o dziewczynach,którym lekarze 5% szans dawali i urodziły zdrowe dzieciaczki.Wiem,że łatwo mi się mówi bo u mnie ok,ale tak na prawdę to do końca nigdy nie wiemy czy będzie ok:-(Moja koleżanka zdrową córeczkę pod sercem nosiła i w dniu terminu porodu małej serduszko stanęło i niestety...:-(Tak więc tylko Bóg wie co nas czeka.Trzymam kciuki i mam nadzieję,że jednak będziesz się cieszyć ślicznym,zdrowym maluszkiem...
 
reklama
Cześć dziewczyny mój bobas ma dzisiaj 12 tygodni i jeden dzień. Wizytę mam ustaloną na 25 pażdziernik i będę mieć USG genetyczne mam nadzieję, że wszystko będzie w porządku:) A to zdjęcie jak dzidzia miała 9 tygodni.Pozdrawiam:) img002.jpg
 
marzena trzymam za ciebie kciuki i naprawdę mam wielką nadzieję że będzie wszystko dobrze. życie jest takie nieprzewidywalne, więc głowa do góry
 
Dzięki dziewczyny za wsparcie. Wiadomo, nadzieja umiera ostatnia. Mam nadzieję, że moja nie umrze w piątek. Jezuuuuu jak ja dożyję do tego piątku to nie wiem ;)
 
Marzenko trzymam kciuki za ciebie i maleństwo. Tak jak dziewczyny piszą dużo odpoczywaj i się nie denerwuj. Wiem, że łatwo powiedzieć bo ja też cały czas się martwię czy moje maleństwo będzie zdrowe, ale musimy być silne dla naszych skarbów.
 
reklama
Marzena wiem co przezywasz, bo mi tez sie odkleja kosmowka tylko, ze u mnie nie ma krwiaka ani nic tak powaznego, lekarz mowil, ze jest wszystko w porzadku ale obawy jakies i tak sa...lez, leniu****, unikaj stresow a na pewno bedzie dobrze, grunt to pozytywne myslenie
 
Do góry