reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarza i zdjęcia usg

Dziewczyny, wy się tak nie rozciągajcie bo się po porodzie nie ściągniecie :-D I będzie przysłowiowa, jak to powiedziała kiedyś Chylińska: rozklapicha :-D

A co do lutki to dziwne teraz łykać, na początku 36 tygodnia rozwarcie jest czymś normalnym, szczególnie przy kolejnych ciążach. Ja już tylko magnez biorę i nawet brak nospy nie spowodował dalszego rozwierania.
 
reklama
Tia, jak jest nacięcie lub pęknięcie a jak nie ma to będzie echo, cho , ho, ho oooooo ... znalazłem kochanie zgubione kluczyki :-D:-D:-D
 
hahaha nie obrazcie ssie dziewczyny ale ja jeszcze na glowe nie upadlam zeby sobie dogadzac w ten sposob, wole naturalne metody :-D No i nie chcialabym zeby potem mi taka rozklapicha zostala :-D od wiekow kobiety rodzily bez takich wspomagaczy i jakos zyja... ale mam pomysl zaputajm y wszechwiedzacej Reni Jusis co ona na to :-D
 
Dziewczyny wlasnie mialam telefon z gabinetu mojej gin. i mam bakterie paciorkowca !!!!! Bardzo sie boje, zaraz jade po recepte zeby to wyleczyc. Ale boje sie ze nie zdaze.. Wiecie ile to cos sie leczy?
 
Co za g.... ten paciorkowiec, no!:wściekła/y: Ciekawe u ilu z nas jeszcze go znajdą:angry: Daria, trzymam kciuki za Ciebie. Dostaniesz antybiotyk, tak jak dziewczyny pisały, i będzie ok:tak: Ja będę mieć wymaz robiony dopiero w 37 tygodniu i boję się, że jak coś się przypałęta to już nie zdążę do porodu:no:
 
a ja się zastanawiam nad tym, czy np jesli teraz powiedzmy ok 35 tyg nie ma sie tego cholerstwa,nie wychodzi na badaniu,no ale do porodu powiedzmy jeszcze kilka tyg, to skad mamy wiedziec czy przez te kilka tyg to się nie przyplącze...już pozniej nie badaja...:/ glupie to...:/
 
dariaa no nieeeeeeeee...co za gowno cholera jasna, ze sie przyplacze o czlowiek nawet o tym nie wie, paciorkowce, zoltaczki, hemoroidy, ten kto powiedzial, ze ciaza to piekny i blogoslawiony stan to z deczka przesadzil chyba...
 
reklama
Jeśli statystycznie 30 % z nas ma to w sobie to pewnie u co trzeciej wykryją. Ja mam mieć wymaz za tydzień. W pierwszej ciąży nic mi nie badali.

Dariaa jak robią w takim tygodniu ciąży to chyba z nastawieniem, że zdążą wyleczyć. Tak myślę. A poza tym grynt, że wiesz już że masz i można coś z tym zrobić. Niewiedza jest wygodniejsza ale w tym wypadku groźniejsza. Współczuję kochana ale będzie dobrze.

Ja też się nastawiam na to cholerstwo chociaż nie wiem czy mam ale tak czuję.
 
Do góry