reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarza i zdjęcia usg

adiaps, ja chodzę od początku tylko prywatnie- gin twierdzi,że nie ma potrzeby częściej.. Lepiej w domu odpoczywać a nie w poczekalni się gnieździć.
 
reklama
Wiecie tak sobie myślę... gdybym ja nie chodziła co 2 tygodnie to teraz może rodziłabym maleńką, tak postępują zmiany... Narzekałam na częstotliwość a okazała się zbawienna :dry:
 
To pomyśl co by było jakbyś była na miejscy np. Kamci gdzie nie badają dowcipnie albo super rzadko.
 
Co by było, poród w 6 miesiącu :szok::-( Wszystko bezobjawowo postępuje. Masakra jakaś...
 
To pomyśl co by było jakbyś była na miejscy np. Kamci gdzie nie badają dowcipnie albo super rzadko.

to super rzdko to chyba masz na mysli jak się już jedzie na prodówkę w terminie i sprawdzają rozwarcie..;-)
w innym wypadku chyba nie...

no nie wiem jak tam jest z zagrożoną ciążą , czy badają częściej..
wiem tylko że jak raz czekałam w spzitalu to dzwoniła babka i słysząłam tylko pytania pielęgniarki to pytała ile już krwawi , i że skoro tydzień to musi powiedziec czy cały czas tak samo czy mocniej , no i że skoro tak samo to musi leżeć
ale nie wiem który to był tydzień ciąży..
 
Wizyta Ok coś tam troszkę jakiś bzdetów w moczu powychodziło ale nie dostałam nic na to więc wszystko pod kontrolą i pewnie w normie :tak: teraz mam się pokazać za 3 a nie tak jak dotychczas za 4 tyg , zrobić morfologię mocz i USG :tak::-)
Szyjka zamknięta więc bóle spojenia łonowego nic nie prorokują na razie nie rodzimy :-D

Poziomki- trzymam za Was kciuki dziewczyny bądźcie dzielne :-) cieszę się że wszystko dobrze

Cieszę się że reszta z Was też zadowolona z wizyt!
 
Ostatnia edycja:
to super rzdko to chyba masz na mysli jak się już jedzie na prodówkę w terminie i sprawdzają rozwarcie..;-)
w innym wypadku chyba nie...

no nie wiem jak tam jest z zagrożoną ciążą , czy badają częściej..
wiem tylko że jak raz czekałam w spzitalu to dzwoniła babka i słysząłam tylko pytania pielęgniarki to pytała ile już krwawi , i że skoro tydzień to musi powiedziec czy cały czas tak samo czy mocniej , no i że skoro tak samo to musi leżeć
ale nie wiem który to był tydzień ciąży..
Super rzadko to na porodówce jak się rodzi no chyba że coś poważnego się dzieje wcześniej jakieś krwawienie czy podejrzenie porodu wcześniejszego w innych przypadku nie ma szans.
 
reklama
Do góry