reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarza i zdjęcia usg

reklama
a teraz po naszej wizycie...:-)

więc.. na 100% już córa.. i lekarz sprawdzał z 10 razy bo kazałam się mu upewnić:-D
a D jak zwykkle mówi że i tak sie chłopiec urodzi:-p bbueheheh chciałby;-)

ale wszystko w jak najlepszym porządeczku;-)
mała waży 940g:tak: duża z niej laseczka:-D nie wiem ile mierzy bo mi nie powiedział ale jest duża:-p później prawdze na filmiku ile ma sama kość udowa
oza tym , serduszko ma 140 czyli jak powiedział idealnie, krew przepływa idealnie, wymiary wszystkie w normie, termin wg tego usg na 30 kwietnia ...
co jeszcze... aha mała leży głóką w dół , i na ramieniu ma pępowinkę...
więc dobrze móiłam ze kopie mnie po zebrach już:-p
dno macicy na 3 palce pod mostkiem , czyli strasznie wysoko...
co mnie boli z prawego boku to zrosty po operacji mnie ciągną niestety:sorry2:
hmm co jeszcze... aha łożyszko w normi , ilość wód w normie...
yyyy jeszcze sprawdzał pęcherz pełny , nerki ok kość nosowa ok , nie ma rzoszczepu(czy jak to się nazywa dokładnie) serduszko ślicznie wszystkie komory , i wogóle...
ogólnie jestem zadowolona z wizyty , filmik cudowny , mała pięknie sie uśmiechała i wogóle:-) zdjęcia wstawię jutro (mam nadzieję):-p
zapomniałam spytać od czego mnie swędzą nogi:zawstydzona/y: ale zadzwonię do niego jeszcze i spytam....zapłaciłam 150zł:-p
no i to by było chyba tyle...:-D
 
reklama
Do góry