reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarza i zdjęcia usg

reklama
Hope oby tak dalej, dbaj o siebie i odpoczywaj a zostanie tak do maja

marzena jak nie jest najlepsze jest śliczne!

ViKamciaG uparty ten twój mąż :-D świetnie że wszystko jest w porządku

aaniaap gratuluję córeczki i mam nadzieję że z wynikami nie jest tak źle bo brzmi fatalnie, sprawdź koniecznie

mloda_i_piekna to odpoczywaj i jeszcze raz odpoczywaj :-) tak od razu na zapas bo po porodzie nie będziesz miała kiedy ;-)

bra piękne zdjęcie
 
marzena....śliczna pyzata buźka :-)

kamcia.....gratuluje udanej wizyty! Razem z Twoim męzem macie dar do produkcji sporych kobitek ;-) aaaa...koniecznie zapytaj gin o co chodzi z tymi swędzącymi nogami - moja przyjaciólka tak miała i to było cos od wątroby...:-(lepiej tego nie bagatelizuj!

hope,aniaap, futrzaczek....gratuluje udanych wizyt!

młoda i piękna - Ty sie nic nie martw.....masz to forum, masz nas - czas w łózeczku szybko zleci :-)

bra....piękna córa!
 
Kamcia i aniap gratuluje córeczek. Bedą piękne panny dla naszych chłopaków:-)

Kamcia duży ten Twoj dzieciaczek, nie miałam pojęcia,że juz takie duże są.Aż musiałam sobie zrobić kanapeczki, żeby podkarmić mojego.

bra, niesamowite jest to zdjęcia, jakie wyraźne!


aż nie mogę się doczekać aż ujrzę swojego maluszka(namówię tatusia to pójdziemy niedługo).

młoda i piękna, odpoczywaj sobie , za pare miesięcy będziesz miło wspominać ten przymusowy odpoczynek.
 
Ja też już nie mogę doczekać się usg, upewnić się, że wszystko ok - już tylko tydzień :-) Będzie to 4 d, może się uda i zdjęcia będą takie piękne jak Wasze.

ania86 - byłaś na badaniu, jak wrażenia po glukozie?
 
Jestem :tak:
piękny duży zdrowy chłopak:tak::tak::-)
waga - 691 gr cała tzw morfologia płodu wyszła prawidłowo wszystko jest i na swoim miejscu :-)
z wymiarów z USG mniejszy termin na 14 maja a wg OM na 4 :tak:
Filmik mam boski taka mała kochana mordka i na dodatek akrobata zdjęcia też super ale nie mam skanera póki co więc musicie się uzbroić w cierpliwość :tak:

marzenka - cieszę się że wszystko u Ciebie dobrze :-)

faktycznie pominęłam:zawstydzona/y:
ale cieszę się że wszystko u was ok:tak:

aniaap ciesze się że bezie córeczka.. z tą krwią to nie mam pojęcia....
bra sliczne zdjecie
młoda dużo odpoczynku teraz bedzie najbardziej wskazane dla Ciebie:tak:
 
a tu kilka zdjęć mojej małej kruszynki:-D trochę niewyraźne ale oglądaliśmy na kinie i robiłam zdjęcia z tv telefonem , bo aparat w naprawie jak już pisałam..
alei tak ślicznie pięknie widac moją małą złotą kruszynke ..
kilka ujęć buźki , normalnie i jak sie uśmiecha i z rączką , skrzyżowane nóżki , no a na biało-czarnych twarz i rozkraczone nóżki a to "serduszko" w środku to nic innego jak wargi sromowe małej.. hehe
a D mówi ze i tak się chłopak urodzi:-p:-D uparciuch , no ale przyznał ze widzi cipuszkę:tak:

aha i chciałam dodać że teraz mam o wiele lepsze ujęcia niż z Vi bo bardziej widać buziuńkę , i wogóle jakoś lepiej to gin zrobił niż ta ginka w irlandii... jestem bardziej zadowolona :-p
P260111_11.210001.JPGP260111_11.190002.JPGP260111_11.230004.JPGP260111_11.230001.JPGP260111_11.350001.JPGP260111_11.220001.JPGP260111_10.550001.JPG
 
reklama
Do góry