reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarza i zdjęcia usg

- mi też tylko wagę podał ginek - i pomiar kości udowej, obwód brzuszka, główki - i na podstawie tego wagę 314g bardzo podobnie jak u karolqi dzidziusia - idziemy łeb w łeb:)
 
reklama
EwelinaD dzidzia ładna ale faktycznie jak na wiek ciąży i na wagę to jest za duza zdecydowanie..
chyba 9 cm....

to jak dziewczyny mają po 300g to ciekawe jakie duże dzicie musiały by już tam być... :confused:;-)
musisz się upewnić i ginki ile ma dokładnie Twoje maleństwo:tak:
 
ewelinaD słodki maluszek, co do tych 19 cm, to faktycznie jakoś sporo- u mnie w 17 tyg było 11,3 cm i 190 gr(gin mówił ,że ładny i duży maluch),może zmierzył z nóżkami?? chociaż byłoby to trudne do wykonania z uwagi na pozycje malucha

Myślałam,że mój maluch spory, a tu widzę 300gr cuda są, wow:)

Ciekawe ile będzie na 22 tydzień:) bo wtedy idę na usg
 
dla porównania moja milusińska ma na koniec 16 tygodnia 10 cm od główki do pupki, wagi nie poznałam. Na takie wyliczenia lekarzy trzeba miec poprawke, poniewaz oni wagę określaja na podstawie pomiarów kości.jedna pani doktor dwa tygodnie temu, czyli w 14 tygodniu powiedziala, że moje dziecko ma 7cm od główki do pupy, ważąc jednocześnie 180 g... to było troszkę za dużo jak na moje oko...także trzeba sie upewniać na następnych wizytach bo i zdanie lekarza może sie zmienić ;))
 
My też po wizycie :)

Na 90% dziewczynka - córusia mamusi ;P
Waży 177g i ma 13cm, niestety nie mam żadnego ładnego zdjęcia na którym ładnie widać dziecko. Kolejna wizyta 5 stycznia - usg 3d więc wtedy się pochwalę zdjęciami :)
 
reklama
Do góry