reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarza (badania,wyniki,zdjęcia USG)

reklama
Hejka ja mialam wizytę wczoraj... muszę tą glukozę jednak powtórzyć choć lekaraka potwierdziła że na wynik mogło mieć wpływ to że tyle słodkości ostatnio spożywam ;D tym razem mam na czczo i obciązenie 75 g po 1h i po 2h ;(
Z dzidziem wszystko oki tylko ja mam ostrą anemię ;( dostała żelazo i b12.... tak sobie myślę że pewnie od tego mi tak ostatnio włosy wypadały.
 
Bryszka mnie wlosy wypadaja juz 4 msc z rzedu, ale morfologie mam ok i o dziwno nawet żelazo mam w normie ;-) Mysle ze to sprawa hormonow, choc w ciazy powinno byc na odwrót. mam tylko nadzieje ze to nie problemy z tarczyca :zawstydzona/y:



Ech a ja sie zastanawiam czy sie wybrac dzis do gina. Pasuje mi isc po skierowanie na badania krwi i musze sie mu pożalić na infekcje a teraz także twardnienie brzuszka :-( Już mi to życ nie daje.
 
Mnie włosy też wypadają ciągle garściami,a wyniki wcześniej miałam ok, jedno co to mogły mi się wyniki pogorszyć, bo zdaję mi się, że mam mało magnezu ostatnio skurcz w nocy miałam dość mocny w łydkach, a może i od tego prąd mi szedł spod żebra, ogółem przed ciążem zawsze miałam problem, bo mg był poniżej normy, żelazo też się zdarzało, ale tragedi nie było.
 
andrzelika a ty nie bierzesz Magnezu a tabletkach? Jak masz niski to moglabys brac. Ja mialam zalecenie brac max 3 tabl dziennie :)
 
nie nie biore teraz powiem lekarzowi, że mam skurcze może mi jakieś poleci, a tak ciągle miałam dobre wyniki to myślałam ,że jest to zbędne.
 
Magnez zawsze kupuje na jakichs promocjach, bo to ten sam sklad a ceny roznie nie wiem czemu. Zazwyczaj biore jakies opakowanie 50 tabl za 5 zl. A ostatnio mi rodzice kupili takie opakowanie za 16zl!!! Ceny sa z kosmosu czasem :(



aneczka i ja rozniez mam przetluszczajace sie wlosy wiec uzywam tylko szamponow do tego typu - z timotei winogronowy akurat. Po tym trzymaja sie 2 dni bez mycia. A jak zastosuje inny szampon albo szampon 2 w 1 z odzywka to sie tluszcza od razu.
 
reklama
Ja dzisiaj byłam na usg u lekarki, która robiła mi 4D, ostatnio nie mogła ocenić serduszka, teraz wszystko było pięknie widać, anatomicznie zbudowane prawidłowo, ale niestety bije niemiarowo, powiedziała, że mam się nie martwić, bo do 27go tygodnia wykształca się układ przewodzenia w sercu i to się zdarza, ale oczywiście ja się już martwię :-(
 
Do góry