reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarza (badania,wyniki,zdjęcia USG)

Cliford fajnie ze juz małemu tak sie spieszy,jak tak dalej pojdzie to urodzisz przedemna;)
Pastela no to wszystko ok,tylko to chorobsko niech sobie pojdzie precz i mozesz rodzic:)
 
reklama
Clifordzikuuuuuu- ale pamiętasz o pestusi, żeby mnie też ze sobą pociągnąć do rodzenia?:D nie zostawisz mnie samej?cieszę się, że wszystko super no i że niedługo będziesz tulić swoją kruszynkę:)
 
Pastelka Zosia już się niecierpliwi stąd ten puls:tak:
Futrzakowa czekamy na wieści!
Cliford kochana to pozostaje nam tylko czekać aż w odpowiednim wątku pokażesz nam Wiktorka:-)

ja też dzisiaj po ktg i wizycie
ktg - w przedziale 140 - 160, skurczy brak...na wizycie ginek mnie zbadał i stwierdził że szyjka zgładzona i miękka, i jak oświadczył weszły dwa palce - na to ja z bananem na ustach " to mam juz rozwarcie na 4 cm???" a on z uśmiechem że nie, tyle że szyjka przygotowana i jako że już rodziłam to szyjka jest już bardziej elastyczna niż u pierwiastki, więc tylko czekać na skurcze... potem usg - główka niziutko, łożysko w porządku, wody ok, a waga 3592g +/- 300 gram ale mam się nastawiać że będzie więcej niż mniej.... zobaczymy;-) Badanie czuję do teraz wiec może coś ruszy - aha pytam sie go to moze ja okna umyję żeby przyspieszyć - odpowiedział że w żadnym wypadku, wysiłek i podnoszenie rąk do góry może grozić odklejaniem sie łożyska...mam teraz jeszcze brać wit. B1 3xdziennie i magnez z potasem żeby lepiej przygotować się do porodu. No i jak nie urodze do czwartku to powtórzyc badanie krwi, a w piątek znowu ktg....to chyba tyle:-)
 
patik to juz tuz tuz - szczegolnie ze to nie pierwszy porod u ciebie :)- Ale mnie zaskoczylas z tymi rekoma do gory :/ grr ja czasem glupia szoruje lustra i siegam wysoko do szafki po naczynia :( Teraz sie opanuje bo z lozyskiem nie ma zartow

Clifordzik 2 cm rozwarcia nono noooo :) czuje ze neidlugo bedziesz pisac na watku z bocianem
 
na wizycie spoko:-D łożysko jeszcze nie do końca wykształtowane więc nic nie wskazuje na wcześniejszy termin:-) więc póki co należy czekać do 16tego marca (termin OM :-) ) ... serduszko bije... ilość wód wygląda ok... więc żyjemy sobie dalej:-) w czwartek idę na KTG :-)

Cliffordzik - trzymam kciuki za postęp w twoim rozwarciu:-D
 
Patik...no mam nadzieję,że już niebawem pochwalę się i ja tu swoim SZCZĘŚCIEM!! ;-)

Tulip....noo nooooo nooooooooooooooooooooooo - a ja przerażona w tym wszystkim ;-)

Futrzaczku...kciuki się przydadzą!!!!! Dzięki kochana ;-* i rozwoju akcji Tobie życzę!!!
 
reklama
Do góry