reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarza (badania,wyniki,zdjęcia USG)

reklama
Marta, Fifronka, Katjusza, Ola, Lokata, Futerkoo, Clifordzik ,Agnes, Magdzior, Pinkaa, Dziewczynki bardzoooo Wam dziekuje , bardzo sie ciesze ze kazda z Was

czeka na wiesci i sie na wzajem wspieramy ;)))) To jest na prawde miłe... ;-)ja tez

nie mogłam sie doczekam Waszych wieści i czekam na kolejne ;))) :***


Martusiaaa... super wieści.. jak to dobrze ze wszystko jest wporządku prawda ? ;))));-) a co do armatki to ja cos tam widziałam ale to na pewno nie to :p:p:-p

Justysiaaa śliczne maleństwo ;)))


Motylek śliczny bobasek, ja tez dzisiaj byłam na badaniach prenatalnych, a wyniki mam do 10 dni ...

Olciaa moze i dobrze ze bez USG , ciesze sie ze wszystko super, ja sie zastanawiam czy znowu nie zaszkodzi moje co miesieczne usg, no ale podobno lekarz wie co robi :p ufam mu hehe ;)


A tak na marginesie... to kasa tak leciiii ze szok :szok::szok: na wszystkie badania ....
 
Kochane bardzo WAM wszystkim tu gratuluję dobrych wieści, cudownie ,że wszystko jest prawidłowo i tak trzymać!!!;-):tak:;-):tak:

A tak sobie myślę co piszecie o tym 3D/4D i nie wiem czy tylko mnie taki zaszczyt kopnął ale ja mam je na każdej wizycie...:szok::szok::tak:
 
A tak sobie myślę co piszecie o tym 3D/4D i nie wiem czy tylko mnie taki zaszczyt kopnął ale ja mam je na każdej wizycie...:szok::szok::tak:

NIe tylko ciebie :no: Ja mam tak samo, a za wizytę płacę 80 złotych, więc chyba nie jest to porażająca kwota?
Tak sobie myślę, że lekarze po prostu wykorzystują często popyt na to badanie (bo fajna pamiątka itd.) i zawyżają ceny..
 
Fakt ze ceny sa powalajace ale np doktor ktory jest polecany w Trojmiescie jako jedyny ma taki ''wypasiony sprzet'' i pracuje na tym samym sprzecie w Akademi Medycznej w Gdansku i do tego umie z niego korzystac bo tez przeprowadza np operacje w łonie matki,jesli sa komplikacje w ciazy to podobno kazdy ginekolog wysyła pacjentke własnie do niego.
 
No więc relacja z mojej wizyty wczorajszej: miałam USG, dowiedziałam się, że moja kochana dzidzia ma już 9cm, puls 140. Maluszek rozwija się prawidłowo. Widać rączki, nóżki, oczka, bardzo ładny kręgosłup, żuchwe, czyli tak jak Pani doktor powiedziała wszystko, co na tym etapie powinno być widać. Powiedziała, że macica też super - miękka, szyjka dłuda, tak jak powinna być. Pytałam tez o płeć, ale dowiedziałam się, że dopiero w 22 tygodniu zrobimy badanie określające płeć... troszkę szkoda, że jeszcze tyle muszę czekać. Ogólnie troszkę się martwie, bo moja morfologia wykazuje tendencje spadkowe (ginka powiedziala, że ciągle jest bardzo dobra, ale niższa od poprzedniej) w związku z czym przepisała mi żelazo. Do tego mam niskie ciśnienie 90/70, ale tym też mam się nie przejmować, bo powiedziała, że w ciąży nie przejmujemy się niskim ciśnieniem tylko zbyt wysokim:) Na następną wizyte, która będzie miała miejsce 11 października mam wykonać badanie na niedoczynność tarczycy - też macie coś takiego ?

A co do usg 4d, to moja Pani doktor nie ma takiej aparatury :( a też za wizytę ze zwykłym usg płacę 80 zł. Wczoraj z wrażenia nawet zapomniałam poprosić o zdjęcie ze zwykłego usg ... bu ... No i to chyba na tyle. Nie zapomniałam chyba o niczym czego się udało mi dowiedzieć :p
 
milenka - super że wszystko dobrze! gratulacje:-D ty zapomniałaś zdjęcia a ja przed ostatnim razem zapomniałam zapłacić:-D

haha też mi się to przedostatnim razem zdarzyło!!! :-) musiałam czekać kolejne 30 minut aż następna pacjentka wyjdzie, żeby zapłacić :-)

Milenka - superowo!! :-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Milenka ciesze sie ze jest ok :)
My tez nastepna wizyte mamy 11pazdziernika i chyba wtedy dowiemy sie o płci ;)
A co do badan na tarczyce to ja obowiazkowo robie bo mam niedoczynnosc hashimoto.
 
Do góry