reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarza (badania,wyniki,zdjęcia USG)

Dziewczyny normalnie instynkt macierzyński odezwał się we mnie na całego - taka jestem dumna, jak chwalicie moje Maleństwo, że aż się za każdym razem wzruszam :happy2::happy2::happy2: DZIĘKUJEMY :-):-):-):-
 
reklama
Ale jestem wsciekla!
Moj synek obudzil sie w nocy i przyczlapal do nas do sypialni. Niestety bbyl na tyle cicho, ze go nie zauwazylam..znaczy sie..nie przebudzil mnie.. nastapilo to dopiero...kiedy skoczyl na moj brzuch. Normalnie poplakalam sie... Mam nadzieje, ze wszystko bedzie ok.. Jakby co pojde jutro do lekarza...
 
sliczne wasz malenstwa az nie moge sie doczekac swojego kolejnego usg a to jeszcze tyle czasu:(

Haras idz do lekarza na wszelki wypadek zebys byla spokojniejsza mam nadzieje ze nic sie dziecku nie stalo a probowalas wytlumaczyc synkowi ze w brzuszku masz dzidziusia i ze nie moze tak sobie wskakiwac?
 
Ale jestem wsciekla!
Moj synek obudzil sie w nocy i przyczlapal do nas do sypialni. Niestety bbyl na tyle cicho, ze go nie zauwazylam..znaczy sie..nie przebudzil mnie.. nastapilo to dopiero...kiedy skoczyl na moj brzuch. Normalnie poplakalam sie... Mam nadzieje, ze wszystko bedzie ok.. Jakby co pojde jutro do lekarza...
I jak wszystko w porządku mam nadzieję?
Na szczęście mój Wiktor z respektem odnosi się teraz do mojego brzucha, wystarczyło mu powiedzieć, że mam tam dzidziusia. Wiktora już nawet nie biorę na ręce, no chyba że muszę. I zrozumiał.
Wytłumacz malemu, że może dzidzię skrzywdzić. Myslę, że zrozumie.
Powodzenia ;)
 
Tlumacze i prosze, ale u nas nie przychodzi to tak latwo. Olo nie chce slyszec absolutnie o tym, ze bedzie dziecko i ma gdzies jak mu tlumacze...
 
Harsh mam nadzieję, że Olo wkrótce zmieni zdanie na temat rodzeństwa. Może boi się, że teraz będziecie poświęcać czas nowemu dziecku, a on zejdzie na dalszy plan. Może potrzebuje teraz więcej uwagi... Nie wiem tak na prawdę, jeszcze nie mam dzieci, więc to tylko takie teoretyzowanie...

A ja właśnie byłam na usg genetycznym. Fotkę wrzucę wieczorem, bo skaner w pracy skanuje tylko do PDF, co mnie strasznie wkurza.
W każdym razie dzieciątko zdrowe. Ma 6,78 cm :)
Serduszko bije, jak trzeba.
Przegroda nosowa jest.
NT: 1,4mm.

Płeć jeszcze niestety nie znana. Trzeba poczekać na kolejne badanie.
 
reklama
Do góry