reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarza (badania,wyniki,zdjęcia USG)

futrzakowa za dużo nie myśl, będzie dobrze:-) każda ciąża, każdy organizm inny więc reguł nie ma, kiedy pęcherzyk ma się pojawić. następnym razem będzie widać.
kilka to samo chcę i tobie napisać, uszka do góry i relaxxxxxxxxxxxxxxxx
u mnie w pierwszej ciąży w 6 tyg serduszko jeszcze nie biło
 
reklama
cornelka zoszka scarletka - super ze wszytsko z fasolkami ok oby tak dalej!!!!!!!!!!!1

futrzakowa- bedzie dobrze za tydzien i u ciebie sie pęcherzyk pojawi... powodzenia

reszcie dziewczyn przed wizytą zycze powodzenia

ja jutro na 15:15 go połoznej.......
 
Ja dopiero wizytę mam w sobotę,o 11. Też nie moge się doczekać.... A czy widać,czy nie...to zależy też od sprzętu jaki mają i od "fachowości " lekarzy...
 
cześć dziewczyny :)

właśnie czytam sobie wasze wypowiedzi i cieszę się, że u was wszystko ok.
ja byłam na pierwszym usg w poniedziałek i było tylko widać małą czarną kropeczkę.
następną wizytę mam na pierwszy tydzień sierpnia.
powinno już być wtedy widać więcej.

gratulacje dla wszystkich przyszłych mam :)
 
Witajcie dziewczyny:)
Jestem tu po raz pierwszy i przyznam ,że bardzo budujące są tutejsze Wasze rozmowy. Miło słyszeć i bardzo gratuluję wszystkim u których informacja została potwierdzona:) a u Tych co czekają tak jak Ja- życzę wszystkiego dobrego i oby się udało. Jestem obecnie po pierwszym usg( jakieś półtora tyg temu) lecz był to 4 tc i może 4 dni - niestety nie było zarodka tylko sam pęcherzyk ciążowy i lekarz nie dał mi dużych nadziei a jutro mam następne usg i strasznie się boje wyniku będzie to 6 tc i1d ...tzrymam za Was kciuki!! :)
 
reklama
Do góry