reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarza (badania,wyniki,zdjęcia USG)

koncia również serdecznie gratuluje!!!!!!!!!!!!!!!!
Bosonóżka pewnie dopiero jutro zda relacje,bo w środku nocy ma usg;-)( ja teraz zasypiam po 20):-D

Byle do piątku...to i ja zobacze moje maleństwo:tak:
 
reklama
Anetka, jest szansa, że tuż przed Twoim pójściem do łóżeczka zdam relację. Udało mi się wizytę na możliwie najlepszą godzinę ustawić - na 18.30. To po 19.00 będę w domku i od razu napiszę!
 
Ja miałam wizytę w ubiegłą środę. Gin założył mi wreszcie tą kartę prowadzenia ciąży, powpisywał mi wyniki badań krwi i moczu. Mam jedynie podwyższone leukocyty (podobno normalne u kobiet w ciąży) no i toxo dwa razy ujemna. Więc mi kazał uważać co jem kogo głaszczę i jak często ręce myję :D

Zrobił mi szybkie usg (żeby zobaczyć czy dzidzia żyje) i mów tak: "proszę zobaczyć serduszko biję" a tam na ekranie ciemna plama i ja nic nie widzę (słabo wykadrował) ale tak się zastanawiam, bo Wy coś pisałyście, że słyszałyście serduszka Waszych fasolek, no i ja też tak sobie marzę....

Może teraz gdy będę miała to usg między 11 a 13 tc je usłyszę. W ogóle szok przeżyłam, bo na to usg dostałam skierowanie do "specjalisty" a tu się okazuje, że to mój pierwszy gin, od którego uciekłam. W sumie do niego samego nic nie miałam a do pani recepcjonistki która przyniosła karty pacjentów panu doktorowi a ja w tym czasie siedziałam na fotelu a ta klempa nie zamknęła za sobą drzwi "bo ona tylko na chwilę". Taką rozróbę zrobiłam, że się już tam nie pokazałam.

No ale teraz to usg będę miała w moje urodzinki, także może uda się uprosić o prezent w postaci pięknych foteczek :D
 
reklama
Yenn ja tez mam podwyzszone leukocyty i moj gin tez powiedział ze to normalne.Dziwne ze tylko Ci pokazał serduszko ,przeciez mogł właczyc głosnik czy co tam i było by słychac jak bije,moze ma kiepski sprzet...
 
Do góry