reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarza (badania,wyniki,zdjęcia USG)

No niby wiem na czym stoję, ale lekarka powiedziała, żeby być przygotowaną wcześniej, bo nie wiadomo czy mały nie zacznie się pchać na świat wcześniej:-)
 
reklama
magdzior przeoczylam wczesniej twojego posta.
Rzeczywiscie wczesnie masz ta cc, ale tak jak dziewczyny pisza- przynajmniej wiesz na kiedy sie szykowac :)

Mi troche choroba plany pokrzyzowala,ale mam nadzieje ,ze w przyszlym tygodniu kupimy juz ten wozek i reszte potrzebnych rzeczy.
A poki siedze w domu to moze sie za pranie wezme (aaale to juz temat watku zmieniam ;-) )
 
W szpitalu w którym mam mieć cesarkę te 10 dni wcześniej to standard podobno. Dla dzieciaczka trzeba mieć tylko pieluszki, chusteczki nawilżane i ubranko na wyjście. A dla mamy podkłady na łóżko i wkłady poporodowe zamiast podpasek.
 
Planowe cc wykonuje sie od 38 tygodnia ciąży więc Magdziorku masz jest zupełnie normalnie zaplanowane. Czasem lekarze czekaja troszkę dłużej a niektórzy nawet do naturalne akcji porodowej bo wtedy macica lepiej sie opróżnia. Ale wszystkie te praktyki są prawidłowe.
Wasza przemądrzała medycznie Vetka
 
Ruda- to dobrze ze maluszek zdrowo rośnie i obrał już prawidłowy kierunek "jazdy":) I to dobrze ze masz ten antybiotyk- bo jak już ci coś słychać na oskrzelach to nie ma z tym żartów:) kuruj się nam porządnie teraz ;-):-)
 
to i ja już po wizycie szyjka zamknieta wszystko ładnie pięknie na skurcze łydek dostałam aspargin i o dziwo miałam usg dzidzia przez miesiąc przybrała jeszcze raz tyle co ważyłam ostatnio miała 878 dzis ma1580:-) i zrobiła mamie niespodzianke bo sie obróciła głowką w dól i z cesarki nici a ja sie zastanawiałam czemu latam co chwile do kibelka i mi sie cięzko dycha :crazy: nie spodziewałam sie że taką niespodzianke mi zrobi bo ja już byłam nastawiona na cięcie a tu sie wszystko zmieniło mam nadziej że poród pójdzie jak po maśle
 
dziewczyny cieszę się, że z waszymi maleństwami wszystko dobrze. My mamy wizytę w następnym tygodniu.
Mam do was pytanko czego wy macie cc? Bo mi moja lekarz powiedziała, że u mnie w szpitalu cc jest dopiero kiedy przed porodem dziecku tętno zanika, nie obróciło się itp.
papciarkowa widzę, że tak jak ja masz problem z chodzeniem do kibelka :-D najgorsze to to, że tak mi się co chwila chce siusiu a jak pójdę do wc to kilka kropelek i koniec ;-)
Dziewczyny jak to jest ze znieczuleniami w czasie porodu? Czy kiedy się chce to zawsze dają, czy to darmowe jest? Bo słyszałam, że zewnątrzoponowe jest dobre, i nic nie czuć przy nim. Bo ja to sama nie wiem, a chciała bym się zorientować z tym wszystkim.
 
Ja mam cc ze wskazań okulistycznych - miałam odklejoną siatkówkę
A co do ułożenie pośladkowego to mówiłam, że ma znaczenie po 32+4 tyg (potwierdzenie) i wyszło:)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry