reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarza (badania,wyniki,zdjęcia USG)

Milutek23- A Twoje dziewczynki ile mają? dobrze kojarze, że pisałaś 1800g? Ja wyczytałam jeszcze, żeby wprowadzić dużo białka do jadłospisu, to podobno dobrze działa i na rozwój i na wzrost wagi dzieci.
Tak- 4.01 wazyły po 1800:) i mieszczą się w normie ale cały czas były ponad stad te rady mojego ginka:)
 
reklama
Cześć dziewczyny,
ja dziś po USG mogę napisać, że mała znów się odwróciła i głowę ma pod moimi żebrami. Mam nadzieję, że zdoła się odwrócić do końca ciąży.
A co do wyników to podobno główkę Maja też ma większą, tzn. wskazuje na 32tc a ja jestem w 30tc. Brzuszek deczko mniejszy bo wynik pokazuje 29tc.
HC: 29,5cm
AC: 25,3cm
FL: 5,71cm
Waga: 1493g
Kontrolne USG za trzy tygodnie.
 
Dziewczyny ciesza takie dobre wiadomosci:)tak trzymac:)
Co do wymiarow to chyba nie mozna sie tym az tak kierowac bo czesto sa według usg jakies odstepstwa a po porodzie jest ok;)u mnie tez ciagle sa mniejsze wymiary niz czas ciazy i tez sa pomiedzy nimi roznice a gin mowi ze jest to normalne.A według tej siatki centylowej z linka to mam w sobie mała chudzinke i po urodzeniu nie powinna wazyc wiecej niz 3000g,sie zobaczy;)
 
Dziewczynki ja już po wizycie wczorajszej:-) i mój synek waży 2034 kg:-D
Oczywiście standardowo córa szła na usg bo ona musi zobaczyć siusiaka czy aby napewno tam jeszcze jest a do gin. powiedziała że jak będzie dziewczynka to sprzedamy ciuszki braciszka i kupimy inne :-D-niezła z niej aparatka.Nawet mężu mój wszedł i nie pytał czy może -ani go nie trzeba było prosić(nawet nie miałam zamiaru po ostatnim razie) i zrozum tu chłopa-dziwny naród :wściekła/y:
Marzena najprawdopodobniej będzie twoje dziecko nieduże.Moja kuzynka jak była w ciąży to gin. jej mówił że dzidziuś będzie malutki i urodził się 2800 kg. i wszystko jest ok
 
Gratuluje dobrych wieści Dziewczyny - rosną te nasze marcowe dzieciaczki:-) ja byłam na wizycie 5 stycznia - miałam robione usg ale takie szybciutkie i bez możliwości podglądania Zosieńki bo jak leżałam to ten monitor dla pacjentek był zepsuty:-( gin ją zmierzył i powiedział że ma tyle ile ma mieć na 31 tydzień, ilość wód w porządku i jest głową skierowana w dół... tyle wiem:-) a tak wszystko ok... następna wizyta 31 stycznia, więc będzie to jakiś 35 tydzień i dokładnie będziemy mierzyc ile ta moja bokserka waży:-D
 
Kilka godzin czekania i 450 zł ale się opłacało ;]]]] Mój synio jest całkiem zdrowy śliczny !!! Został 2 krotnie źle zmierzony. Wymiary wskazują na 34.5 tyg więc całkiem w normie. Pani docent to cudowna kobieta i widać że fachura. Mały jest dość spory bo ma 2515 gr ale tam jest dopisek +/- 372, był strasznie niezadowolony że znowu go męczymy ale się pokazał przez chwilkę ;)) Pani Dangel powiedziała ze dzidzia ma poprostu inny kształt główki (bardziej okrągła niż owalna) i nie można go tak zmierzyć jak zwykle, natomiast obwód się zupełnie zgadza!! Przepraszam za takie pomieszanie z poplątaniem ale chciałam jak najszybciej się pochwalić. Dziękuję Wam wszystkim za wsparcie ;)
 
reklama
Do góry