reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarza (badania,wyniki,zdjęcia USG)

reklama
Barbra- nawet nie wiesz jak się ciesze ze ktoś to brał znajomy (tak pozwolę sobie Ciebie określić:):)) W takim razie kamień z serca:)
 
Milutek miło mi :-) Do usług - również w sprawie grzyba ;-) Bo ten mnie prześladuje nie tylko w ciąży:crazy:

A tak przy okazji czy któraś z Was czuje czasem ból w pępku? Jakby coś ciągnęło... Co to może być? Myślę że to nic poważnego, ale czasem to uciążliwe po prostu :/
 
Barbra- infekcje ta co miałam wtedy wyleczyłam po zakończeniu wszystkich tabletek i od tego czasu mam spokój i ciesze się ze to pierwsza taka infekcja w moim życiu:):) i po cichu mam nadzieje ze ostatnia:)

A ciągnięcie w pępku to nic innego jak dzidzia:):)
 
Clifordzik - moje gratulacje!

Milutku - Ty to musisz uważać podwójnie, więc oszczędzaj się i kuruj się, abys szybko wyzdrowiała.

Barbara - infekcje to paskudna sprwa i bardzo dukuczliwa, ale na pewno zwalczysz ta ch....rę
 
Uff, ja juz po glukozie. W sumie sama slodycz nie była az taka straszna dla mnie, ale rozpuścili mi to w takiej ilości wody, że ledwo dałam radę wypić:-) Na szczęście wyniki dobre - na czczo 81, po godzinie 86. Dalej moge zajadać się slodkim! :-D
 
reklama
pabella - ja dziś też nawiedziłam wrocławską przychodnie i powiem Ci, że generalnie chyba dziś był dzień badania glukozy u ciężarnych bo razem ze mną to badanie robiło 5 dziewczyn:D nawet się zastanawiałam czy któraś z nich to przypadkiem nie Ty, bo wyczytałam że też dziś idziesz;)
 
Do góry