reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarza (badania,wyniki,zdjęcia USG)

Dziewczyny gratuluję super wieści. Cieszę się, że u was wszystko dobrze.
Ja byłam wczoraj u lekarza. USG połówkowe bedę miała 25.10. A wczoraj posłuchalismy tylko serducha. Z bejbikiem wszystko ok, ale na moją wagę padł komentarz: bez rewelacji ;) Pan doktor stwierdził, że ciut za wolno przybieram na wadze.
 
reklama
Vetka gratuluje dobrych wiesci, ciesze sie ze wszystko wporzadku ;)

Milutku rowniez gratuluję księzniczek ;)))) i wizyte widze miałas niesamowitąąą!! fakt ze droga, ale chyba warta:) swietny opis i zdjecia ;)
 
A ja wczoraj taki zestawik zdjęć do portfela M. zrobiłam, to i Wam się pochwalę:
a4ospl.jpg

Nie mogę się napatrzeć normalnie na moją kruszynkę!
 
Milutek śliczniutkie te Wasze księżniczki, super to zdjęcie na którym malutka ziewa :-)

Bosonózka
super zdjęcia, słodziutka kruszynka, fajne minki robi :-D

Fifronka ja też mam usg połówkowe 25 października i juz nie mogę się doczekać :tak:

Vetka cieszę się, że i u Ciebie i maleństwa wszystko dobrze :)
 
Bosonóżka i Milutku, piękne zdjęcia! zazdroszcze że już wszystko wiecie i jesteście po badaniach, ja za jakies 2,3 tyg. bo dziś dopiero będę się umawiać :) gratuluje zdrowych skarbów dziewczyny:)
 
Vetka - super że wszystko dobrze:-) a dzidziuś jak to pasożytek wybiera z nas wszystko co najlepsze:-) i my musimy się nierzadko posiłkowac tabletkami...ja odebrałam wyniki krwi i mam ciut poniżej normy te które mogą świadczyć o anemii...ale czekam co ginek powie:-) no i może to daletego mnie tak głowa boli...

Scarletka
- cieszę się że wszystko dobrze:-) gratulejszyn i trzymasy kciukasy za 3 tyg :-D ja to na plusie też jestem max z 1,5kg ...

Milutek - gratulacje że wszystkodobrze:-) i że ginka się sprawdziła:-) no i będą dwie księżniczki:-) cuuudo:-) a fotki suuuuuuuuuper!

fifronuś
- ciesze się że z bejbusiem wszystko dobrze:-) a na wadze to jeszcze zdążysz przybrać:-D hihi:-D jeszcze pewnie zaskoczysz lekarza:-D a jak wyniki masz dobre to chyba nie ma co się zbytnio martwić? :-)

Bosa
- no ładne cudeńko:-)
 
milutek świetne zdjecia i najważniejsze że wszystko ok oglądam te foteczki i krzycze do ema choc zobacz jakie fajowe foty nawet pies przyleciał podlukać :)
Bosa szkoda że nie idzie powiekszyć tych foteczek
 
reklama

Gratuluję wszystkim mamuniom zdrowych i ślicznych maluszków!!!!
Dziewczyny - mamy chyba szczęście, że nasze Kruszynki wszystkie są okazami zdrowia :D

Futrzaczku moje wyniki też spadły :/ Podobno anemia w ciąży to normalka, ale kiedy nigdy nie miało się żadnych problemów z wynikami krwi, to aż tak dziwnie patrzeć na te strzałki w górę i w dół ;)
Z drugiej strony nie dziwię się, że mi żelazo spadło, bo przecież jeszcze do niedawna nie mogłam pomyśleć o mięsie :p
Juz umówiłam się z mamą na zrazy, zrobi mi też gulasz z wołowiny..
Musimy Futrzaczku jeść dużo czerwonego mięska, pietruszki i żółtek jajek (może ktoś jeszcze nam coś doradzi??)!!

A z drugiej strony, to sprawdziłam na opakownaiu prenatalu, że żelaza w 1 tabsie jest 428% dziennego zapotrzebowania - o matko! To ile te nasze pasożytki potrzebują, skoro nam spada :O
 
Do góry