reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarza (badania, USG, zdjęcia naszych fasolek....)

jeny tak jutro mam prenatalne. Jedziemy z meżem do Katowic na ul. Kłodnicką. To jest w okolicach OBI. Normalnie chodzę do dr Kubackiego w Mikołowie, jest anestezjologiem w Mikołowskim szpitalu i moim lekarzem prowadzącym, jestem z niego naprawdę bardzo zadowolona :-)
matkaEwa no ja niestety troche poczekam bo jedziemy na 15:30 ale postaram sie do tego czasu czymś zająć zeby wszybko zleciało. Oo razu dawaj znać jak u Ciebie!!
 
reklama
Witam, już po wizycie ale była bez USG więc tego co "nas" najbardziej interesuje nie widziałam. Generalnie samo zakładanie karty ciąży, mierzenie, ważenie, wyniki wszystko ok. oprócz mojej tokso ale o tym już pisałam, w poniedziałek zakażnik wiec ona będzie podejmować decyzje co ze mną zrobić. Na usg prenatalne w piątek za tydzień, w sumie ten lekarz nie pracuje w piątki ale jak mu powiedziałam że mąż się z pracy zwolni to powiedział żebyśmy przyjechali w piątek, a na koniec zasugerował żebym znalazła prace ( te nowe przepisy macierzyńskie) bo on ze względu na moją przeszłość i tak długo mnie tam nie potrzymie, ogólnie jestem zadowolona lekarz jak na nfz to super, a i karta jest taka "brudno" fioletowa (z preparatu fembion)
 
Witajcie dziewczynki, chcę do Was dołączyć :-)
mam termin na 16 czerwca :-)
nie jestem zbyt biegła jeszcze w obsłudze tego forum i nawet nie umiem suwaczka wkleić:crazy: proszę pomóżcie, jak to sie robi..
ja teraz w piątek mam pierwsze prenatarne i już zaczynam sie troszkę stresować, cieszę sie ze znalazłam ten wątek:-)

Hej :)

No to mamy ten sam termin porodu :):) Życzę spokojnej ciąży i pięknego, zdrowego bąbelka :-)

Pozdrawiam :-D
 
reklama
Do góry