reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarz, USG ...:)

Basienka Koalka trzymam kciuki:*
U mnie tez sie takim plamieniem zaczelo.
Ide na glowny choć oczy lecą do spania

Jestem w 40. tygodniu ciąży <3
 
reklama
Basieńka huurraa, trzymam kciuki za rozkręcenie akcji :) I za Koalkę - mam nadzieje że ruszy :D Dzeiwczyny ciepły prysznic z masowaniem brzuszka na przyśpieszenie akcji :D
 
Basieńka oby w dół ;)))




zem3i09kkpneir9y.png


1usasg18vftrzndq.png


zalwh00cp3f54s2w.png
 
Koalka u mnie zadzialalo . Na pewno sie ruszy :-) Basieńka powodzenia . Ja po masażu szyjki dołożyłam S z mężem . Fajnie nie było ale pomogło :-)))
Wiecie co, wczoraj w nocy moje koty stały przy łóżku moim i miałczaly, wchodziły na mnie i lizały mnie po twarzy . Myślałam ze im nogi z dupy powyrywam bo spać nie dawały . Zwaliłam to na fakt ze była burza i nie mogły wyjsć na patio ale teraz jak myśle to wydaje mi sie ze one juz czuły pismo nosem.


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
Ewa położna nam kiedyś mówiła że zwierzęta domowe rzeczywiście wiedzą przed nami. I wtedy właśnie nie odstepuja swoich pań [emoji5]

Jestem w trakcie 39 tygodnia.
Z Polą spotkamy się 15 listopada (cc) [emoji480][emoji274][emoji254]
 
EMALKA
Dzisiaj zaczynam 42tc i nic się nie dzieje nawet mały ból brzucha.
Mam skierowanie do szpitala na czwartek i będą wywoływać. Więc w czwartek już będę trzymać synka jak wszystko dobrze pójdzie.
 
Kurcze jaki to paradoks Ziemniaczku, tyle lezalas ze zgladzona szyjka a dotrwalas do terminu i przenosiłaś- u mniento samo- lekarz straszył mnie porodem w 35tygodniu z powodu minimalnej szyjki a zaraz 39 i cisza. A dziewczyny z szyjkami dlugimi jak żyrafa rozpakowaly sie na momencie :laugh2:
Trzymam kciuki za czwartek.

Basienka moj oies jakis nie jest skory do łaszenia sie i przytulania do mnie czyli wychodzi ze jeszcze nie rodze :-p
 
KOALKA
No widzisz tak już jest ze wszystkiego nie przewidzisz.
Tu wszystkie dziewczyny które mają problemy z szyjka też przenosily ale i tak nie żałuję że leżalam hehe miałam fajnie
No może oprócz tego że musiałam leżeć w lato to jest najgorszy minus.
 
reklama
Ziemniaczek, ja byłam przerażona wywoływaniem a teraz uważam ze super . Bo wszystko jest pod kontrola . BedZie ok.


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
Do góry