reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarz, USG ...:)

ja tez mam skierowanie do szpitala na jutro..... jutro 4 dzien po terminie- waga wyszła 4300 ( granica błedu +/- 600
) i modle sie o ten bład :
 
reklama
Koalka wg mojej gin masaż powinien zadziałać w ciągu ok 24 godzin. W poprzedniej ciaży ruszyło od razu, tym razem jak pamiętasz zajęło to ok 2 dni.. ALe jeśli masz bóle brzucha to dobrze, coś sie dzieje przynajmniej :)
 
Ivi mam bóle brzucha ale znośne lżejsze niz przy okresie.

Aob czop nie wypadł chyba ze wcześniej a ja to przeoczyłam, tylko ze musiałabyc bez krwi w takim razie.
Kurczę to tez nie masz kolorowo, 40 tydzień połowa prawie a nic sie noe rusza- trzymam kciuki alby cos sie zaczęło dziać.

Milagros no wlasnie ja plamie na brązowo a nawet tak trochę zielonkawo, żywa krew miał ginekolog na paluchach w rękawiczce jak wyjął mi z wnętrzności.

Basieńka to trzymam kciuki aby pomogli Tobie w rozruszania skurczy. J tez sie modlę o błąd przy wadze, tylko w stronę mniejsza hehe bo jak sie pomylił i zamiast 4kg ma 4,5 ??? Oj bede biedna.
 
Koalka - a to nie mówił Ci, że to normalne? Jak grzebał, to i paluchy miał krwiste.. a teraz "schodzi" z Ciebie to co tam naruszył - chyba ze się rozkręci, wtedy na pewno będzie więcej różnych rzeczy na wkładce;)
 
Basienka to trzymamy kciuki za błąd na Twoją korzyść i szybkie rozwiązanie[emoji6]

Gaga i za Ciebie jutro też mocno zaciskam kciuki[emoji2]

Koalka ja mam bardzo uparte dziecko ale ma po kim takie być więc wybaczam [emoji23]

Jestem w 41 tc[emoji2] córeczka[emoji7] TP 05.11
 
ivi powiedział mi ze bede plamić. Ale sądziłam ze na czerwono a nie na jakis. brudny kolor. No nic kładę sie spac, ćmi troszkę mnie podbrzusze i kręgosłup łupie, módlcie sie mamusie sie zeby to zadziałało i do końca tygodnia bede miec córę obok :-)
 
Basienka oby coś działali, a nie czekali nie wiadomo ile jak ze mną w pierwszej ciąży...
Mój gin kazał się jutro zgłosić mi do szpitala, ordynator za tydzień. Mam nadzieję, że jutro jak pójdę na ktg to nie wpadnę na mojego gina :rolleyes2:
 
reklama
Do góry