reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Każda z nas wita styczeń z nadzieją i oczekiwaniem. Myślimy o tym, co możemy osiągnąć, co chcemy zmienić, kogo kochamy i za kogo jesteśmy wdzięczne. Ale niektóre z nas mają tylko jedno pragnienie – przetrwać, by nadal być przy swoich bliskich, by nadal być mamą, partnerką, przyjaciółką. Taką osobą jest Iwona. Iwona codziennie walczy o swoje życie. Każda chwila ma dla niej ogromne znaczenie, bo wie, że jej dzieci patrzą na nią z nadzieją, że mama zostanie z nimi. Każda złotówka, każde udostępnienie, każdy gest wsparcia przybliża ją do zwycięstwa. Wejdź na stronę zbiórki, przekaż darowiznę, podziel się informacją. Niech ten Nowy Rok przyniesie szansę na życie. Razem możemy więcej. Razem możemy pomóc. Zrób, co możesz.
reklama

Nasze wizyty u lekarz, USG ...:)

reklama
Wlasnie dziewczyny a jaki magnez łykacie ? Bo mnie w poprzedniej ciazy lekarz zalecał magnezin ale nie mogę go nigdzie dostać

Nie pamietam czy pisałam aob dobrze ze z maluchem wszystko ok, a sama sie oszczędzaj .

Pterusinska trzymam kciuki by tk był jakiś ich wymysł ...


2nn3csqvlpqqv7gd.png


1usasg18vftrzndq.png


zalwh00cp3f54s2w.png
 
Mama czworki, .zgadza się za tydzień już będziemy w Polsce. Wynik przyjdzie pocztą, więc zostawimy klucz do skrzynki szwagrowi i weźmie nam go do Polski bo przylatuje jakoś półtorej tygodnia po nas.
Jeszcze lekarka ma mi wysłać to na maila, ale w to za bardzo nie wierzę ;p oni strasznie zamotani tu są, widać to na każdym kroku..

Dzwoniłam dziś do przychodni bo zwolnienia w szpitalu nie dostałam bo pani doktor była na jakiejś operacji a jutro powinnam iść do pracy i pani w recepcji powiedziała że moja piątkową wizytę może przełożyć na piątek za tydzień bo Wcześniej terminów brak.. I na nic tłumaczenia że potrzebuję zwolnienia a w Przyszłym tygodniu to dla mnie za pozno.. Po chwili zadzwoniłam bezpośrednio do mojego rodzinnego i jakoś znalazł bez problemu coś na jutro..
 
Em ka ja biole chela mag b6, wcześniej magne b6, nic mi nie wiadomo o tym by brać jakaś konkretna firmę. Lekarka też nic nie mówiła.

Wysłane z mojego Lenovo TAB 2 A8-50F przy użyciu Tapatalka
 
A znów kazały z b6 bo lepiej się wchłania... i bądź tu mądry

Wysłane z mojego Lenovo TAB 2 A8-50F przy użyciu Tapatalka
 
Milagros zaraz dopisze ale na.przyszlosc wolalabym pw bo tu sie czasem gubie :-)

Milia tez myslalam ze chlopak to pewniak :-) ale ja i tak obstaje ze bedzie synek :-)

Emka ja biore Aspargin i to tez zalecenie ze szpitala i gin to kontynuluje jeden i drugi zreszta sa zgodni :-)
 
Jutro dużo wizyt, w tym dwie połówkowe - kciuki!!! :)

Ja z kolei biorę Maglek, jeszcze Magne B6 polecała lekarka, właśnie podobno z wit.B6 lepiej się przyswaja. Ale widzę, że co lekarz, to opinia :)
 
reklama
Do góry