reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarz, USG ...:)

Milia chodziłam do T. Basty. Teraz juz nie przyjmuje na NFZ tylko tam na Grzegorzeckiej, ale na prenatalne do niego pójdę.

Princeseczka no tsh w ciąży lubi tak skakać, dobrze, że w pon wizyta, dostaniesz leki i będzie lepiej, ale wiadomo, kontrolować trzeba.
 
reklama
Naprawili apke wiec dodaje zdj z wizyty :)
ImageUploadedByForum BabyBoom1461359090.736124.jpg

ImageUploadedByForum BabyBoom1461359103.054124.jpg



2nn3csqvlpqqv7gd.png


1usasg18vftrzndq.png


zalwh00cp3f54s2w.png
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1461359090.736124.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1461359090.736124.jpg
    211,2 KB · Wyświetleń: 325
  • ImageUploadedByForum BabyBoom1461359103.054124.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1461359103.054124.jpg
    54,4 KB · Wyświetleń: 326
Lilith a zdjęcia ile razu widzisz ? Bo tr suwaczki wiedzę tylko te ktore dodałam z telefonu a ty widzisz chyba jeszxzE te wcześniejsze ...
Aaa! Lilith lekarz mówił mi zeby detektorem za czesto tez nie słuchać bo dosicki macicy mogą wywołać skurcze

2nn3csqvlpqqv7gd.png


1usasg18vftrzndq.png


zalwh00cp3f54s2w.png
 
Lilith ja zdjęcie widzę podwójnie, ale z apki swoje tezntak widze a na komputerze widziałam już pojedynczo ;)

Super takie zdjęcia. :) piękna pamiątka :)

Wysłane z mojego Lenovo TAB 2 A8-50F przy użyciu Tapatalka
 
reklama
Chyba Ci się wątek pomylił. Ooo lipcowka jesteś? Można się rozmarzyc, moj syn tez. Gratki.



Emka, z tableta ale nie na apce a na stronce widzę wszędzie normalnie po 1. A suwaczki chyba tez te starsze.
Z detektorem wiem, wiem. Juz od zeszłej ciazy. To niby jak ta sama zasada by się nie głaskać za dużo.
Tylko to przykladam, nie dociskam i zawsze w tym samym miejscu się chowa od ponad tygodnia, 2 minuty i juz uslyszane i pochowane. Tyle mi wystarczy a ile spokoju to daje.
 
Do góry